صفحه نخست >> ازدواج تعداد نظرات: 0

چطور همسرتان را خوشحال کنيد؟

ازدواج ميتونه چالش برانگيز و گاهي خسته کننده باشه، اما واقعا لزومي نداره که اين دو مسئله در رابطه شما با همسرتون جايي داشته باشن. با استفاده از نکاتي که براتون ميگيم ياد بگيرين چطور خوشحالي و شادابي رو به رابطتون برگردونين و همسرتون رو شاد کنين.

کد خبر: 15176

نوين زي/ ازدواج ميتونه چالش برانگيز و گاهي خسته کننده باشه، اما واقعا لزومي نداره که اين دو مسئله در رابطه شما با همسرتون جايي داشته باشن. با استفاده از نکاتي که براتون ميگيم ياد بگيرين چطور خوشحالي و شادابي رو به رابطتون برگردونين و همسرتون رو شاد کنين.

از ويژگي ها و نقاط قوت همسرتون در محل کار، خونه و مهماني ها تعريف کنين. موفقيت ها و شايستگيهاشو به عنوان يه مرد بشناسين و ازشون تقدير کنين. به همسرتون نشون بدين که بهش افتخار ميکنين و اون يه مرد فوق العاده است.
به درد و دل هاي همسرتون که يه روز بد داشته و يا در محل کارش اتفاق بدي افتاده گوش بدين. به ترسش توجه کنين و نشون بدين که به توانايي حل مسائلش ايمان دارين. بهش يادآوري کنين که در گذشته چطوري تونسته مشکلات رو حل کنه. کاري کنين حس کنه مرد قوي و تواناييه.

همسرتون رو با خريد بليت تماشاي ورزش، فيلم، کنسرت و … مورد علاقش غافلگير کنين. يا ميتونين يه برنامه سفر تدارک ببنين. يه کاري رو انتخاب کنين که به طور خاص مورد علاقش باشه و بتونه فعالانه در اين سرگرمي شرکت کنه.
همسرتون رو تشويق کنين تا يکي دوشب رو با دوستانش بگذرونه. با اينکار بهش استقلال ميدين و نشون ميدين که بهش اعتماد دارين. به مستقل بودنش همونقدر ارزش بدين که دوست دارين اون به استقلاتون همينقدر ارزش قائل باشه.
حداقل يکبار در هفته (زمانش بستگي به برنامه خودتون داره) يه شام رمانتيک براي همسرتون تدارک ببينين. در اين شام بايد غذاهاي مورد علاقه خودتون و همسرتون وجود داشته باشه. اين غذا ميتونه شامل هر چيزي از پاستاي مورد علاقش تا ظرف گوشت خودتون باشه. نوشيدني مورد علاقه همسرتون رو فراموش نکنين.

نظرات بینندگان

ارسال نظر