صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

«بادیگارد» بهترین فیلم مجمع منتقدین

مجمع منتقدین و نویسندگان سینمای انقلاب به ترتیب «بادیگارد» ایستاده در غبار و سیانور را به عنوان بهترین آثار جشنواره فیلم فجر 34 انتخاب کردند.

کد خبر: 74201

بر اساس نظرسنجی مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب که پس از سه سال برگزاری با عنوان «جبهه رسانه‌ای سینمای انقلاب» با نام جدید منتشر شده بادیگارد بهترین فیلم انتخاب شد.

بنابر این گزارش، در بین  50 نفر از منتقدین رسانه‌های جبهه انقلاب برگزار شده است امسال علاوه بر سه فیلم اول تندیس آینه به بهترین انیمیشن به محمد امین همدانی برای فیلم فهرست مقدس تعلق گرفت و بهترین فیلم سینمای امید نیز به بادیگارد رسید.

بنابر این گزارش، تندیس آینه بهترین فیلم به بادیگارد، ساخته‌ ابراهیم حاتمی‌کیا رسید که این فیلم با کسب 120 امتیاز موفق به دریافت تندیس آینه بهترین فیلم شده بود.

دومین فیلم منتخب مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب به فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمد حسین مهدویان با کسب 90.5 امتیاز تعلق گرفت و همچنین سیانور با به دست آوردن 43 امتیاز به عنوان فیلم سوم برگزیده سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر از نظر مجمع نویسندگان انتخاب شد.

در این نظرسنجی برای محاسبه امتیازات به ترتیب اولویت به فیلم‌های اول هر لیست 3 امتیاز، فیلم دوم 2 امتیاز، فیلم سوم 1 امتیاز اختصاص یافته و در انتها امتیازات هر فیلم محاسبه شده است که جدول آن را اینجا    می‌توانید ببینید.

انتهای پیام/

 

منبع :FARS

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر