صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

احمدزاده: 27 پرسپولیس را میخواهم

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: می‌خواستم به پرسپولیس برگشته و شماره ۲۷ را بپوشم.

کد خبر: 31680

خبرگزاری تسنیم: فرشاد احمدزاده در خصوص بازگشتش به پرسپولیس عنوان کرد: قرار است به زودی به باشگاه پرسپولیس بروم تا در خصوص مسائل مالی با مسئولان با طاهری مدیریت باشگاه صحبت‌هایی داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در لیست برانکو برای حضور در پرسپولیس قرار دارد یا نه گفت: تا آنجا که به من اطلاع داده‌اند در لیست برانکو هستم و او در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرده است. جدا از آن من بازیکن پرسپولیس هستم و موظفم به باشگاه رفته و صحبت‌های لازم را برای بازگشت به تیم داشته باشم.

احمدزاده با تاکید بر اینکه با دعوت مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی این باشگاه خواهد شد، تاکید کرد: باید در مورد مسائل مالی با طاهری صحبت کنم. شرایط من نسبت به گذشته فرق کرده و لازم است در رابطه با مسائل مالی صحبت‌هایی با مدیریت باشگاه داشته باشم.

هافبک پیشین پرسپولیس در‌باره اینکه نمی‌ترسد مجددا نیمکت‌نشین شود ، یادآور شد: یک سال در پرسپولیس بودم و بعد از آن راهی تراکتور‌سازی شدم. مسلماً شرایط من نسبت به 3 فصل پیش خیلی فرق کرده و بسیار پخته‌تر شده‌ام. این را هم می‌دانم که ثابت بازی کردن در پرسپولیس سخت است اما این توانایی را در خود می‌بینم که در این تیم هم موفق باشم.

وی در پاسخ به این سوال که قرار است در پرسپولیس در چه پستی بازی کند، خاطرنشان کرد: در تراکتورسازی در تمام پست‌های جلو بازی کردم. از هافبک چپ و راست گرفته تا پشت فوروارد و مهاجم، برایم فرقی نمی‌کند و هر جا لازم بدانند بازی خواهم کرد. مهم این است که بتوانم بازیکن موثری برای پرسپولیس باشم.

احمدزاده با تاکید بر اینکه در پرسپولیس هم شماره 27 را بر تن خواهد کرد، گفت: به شماره 27 علاقه خاصی دارم. من اصالتا ماکویی هستم و در این شهر شماره آخر پلاک اتومبیل‌ها 27 است و به این خاطر به این شماره علاقمندم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر