صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

طعنه مظلومی به قلعه‌نویی!

کبک پرویز مظلومی حسابی خروس می‌خواند.

کد خبر: 31647

آی اسپورت: کبک پرویز مظلومی حسابی خروس می‌خواند. او در زمان مربیگری‌اش در استقلال هیچ کدام از دربی‌ها را نباخت (به جز دربی آخر که بازی 2-0 برده را تو 10 دقیقه پایانی 3-2 باخت). 4 برد و یک باخت و یک تساوی در جام ولایت حاصل حضور او در دربی‌ها بود. بعد از او امیر قلعه‌نویی به استقلال آمد اما او دو دربی متوالی را واگذار کرد تا آمارش در مقابل پرسپولیس خراب شود.

حالا مظلومی که به پرویز سوبله چوبله معروف شده بود بعد از قطعی شدن حضور دوباره‌اش در استقلال در حرف‌هایی که بوی کنایه به قلعه‌نویی می‌داد گفته است:« ما باید سر بازی کُری بخوانیم نه اینجا. در هر صورت آمده‌ایم که در دربی نبازیم.» مشخص است که اشاره مظلومی به دو دربی اخیر است که با شکست استقلال به پایان رسید!

=================================

 

آی اسپورت: پرویز مظلومی امروز برای اینکه از امیر قلعه‌نویی برای نشستن روی نیمکت استقلال رخصت بگیرد با او تماس گرفت اما سرمربی سابق آبی ها پاسخ تلفن مظلومی را نداد.

مظلومی امروز به طور رسمی حکم سرمربیگری خود را برای حضور دوباره در استقلال دریافت کرد. او به رسم احترام، تماسی با امیر قلعه‌نویی سرمربی فصل قبل استقلال داشت تا از او بابت حضور روی نیمکت تیم رخصت بگیرد اما قلعه‌نویی پاسخ تلفن مظلومی را نداد. باید دید واکنش قلعه‌نویی به این موضوع در آینده چه خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر