صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

سام درخشانی: ببخشید که به برزیل رفتم

سام درخشانی گفت: از رفتن به جام جهانی و در نهایت بیرون اومدن اون مستندها که اعتقاد دارم در حد واندازه هیچ کدوم از همراهانم نبود، بسیار پشیمانم و از همه عزیزان بابتش عذر خواهی می کنم.

کد خبر: 31614

روزنامه رسالت: وقتی سال قبل خبر همراهی تعدادی از هنرمندان با سرپرستی سید جواد هاشمی برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی منتشر شد، بسیاری این گونه مسافرتها را نوعی ریخت و پاش دانستند.

با این حال این همراهان هنرمند عزمشان را جزم کرده بودند که برای تیم ملی کشورشان سنگ تمام بگذارند! و این شد که بی توجه به این انتقادات، راهی برزیل شدند.

سام درخشانی بازیگر تلویزیون از جمله چهره هایی بود که در آن روزها خوشحال و خندان برای انجام وظیفه اش جهت حمایت از تیم ملی به برزیل رفت اما حالا و حدوداً یک سال بعد از آن همراهی، به صراحت اعلام می کند که سفرش به برزیل اشتباه بوده است.

سام درخشانی در صفحه اجتماعی اش در بخشی از دلنوشته ای که بیشتر به اعترافاتش بابت حضور در برخی کارهای بی کیفیت، شباهت دارد آورده است: از رفتن به جام جهانی و در نهایت بیرون اومدن اون مستندها که اعتقاد دارم در حد واندازه هیچ کدوم از همراهانم نبود، بسیار پشیمانم و از همه عزیزان بابتش عذر خواهی می کنم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر