صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

افشای رسوایی دیگر از فیفا

افشای رسوایی دیگری از فیفا در عناوین روزنامه‌های اسپانیایی دیده می شود.

کد خبر: 31325

خبرگزاری ایسنا: افشای رسوایی دیگری از فیفا در عناوین روزنامه‌های اسپانیایی دیده می شود.

از عناوین مهم روزنامه آ.س فاش شدن رسوایی دیگری در فیفا است. بر اساس ادعای این روزنامه ژاپن 1.5 میلیون دلار به کنفدراسیون آمریکای جنوبی داد تا کشورهای این قاره برای میزبانی جام جهانی به کره – ژاپن رای بدهند. یکی از افراد سابق فیفا اقدام به افشای این موضوع کرده است.

 


تیتر نخست این روزنامه همچنین به گرت بیل اختصاص دارد. بیل می‌خواهد پشت سر بازیکن شماره 9 بازی کند. درخواست او از طریق مدیر برنامه‌اش به باشگاه رئال مادرید اعلام شد.

در بخشی از این روزنامه به خبر روز گذشته روزنامه سان اشاره شده که دخیا گفته است: در صورت ترک کاسیاس به رئال مادرید می آید.

آ.س در پایان به محرومیت یک جلسه‌ای نیمار در مسابقات کوپا آمه‌ریکا اشاره کرد.

روزنامه مارکا عنوان نخست را به اودگارد بازیکن جوان رئال مادرید اختصاص داد. باشگاه می‌خواهد او در تیم اول رئال مادرید حضور داشته باشد.

این روزنامه همچنین به شش مصدوم رئال مادرید اشاره دارد. ناواس، کوئنترائو، بنزما، مودریچ، مارسلو و دنیلو بازیکنان مصدوم این تیم هستند.

روزنامه موندودپورتیو در تیتر نخست خود به نگرانی بارسلونا مبنی بر مصدومیت مهاجمانش در کوپا آمه‌ریکا اشاره دارد. مسی و نیمار با خطاهای سنگین مواجه می‌شوند.

این روزنامه در عنوانی به عدم حضور پویول در انتخابات به عنوان کاندیدا اشاره کرد.

عنوان نخست روزنامه اسپورت به پوگبا اختصاص دارد. بارسلونا برای خرید این بازیکن باید تا 100 میلیون یورو هزینه کند.

در این روزنامه به اولین پلی آف فینال بسکتبال لالیگا بین تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا که امشب برگزار می‌شود نیز اشاره شده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر