صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

بازگشت فرگوسن به منچستر یونایتد

به نقل از نشریه میرر، لوئیز فن‌خال و سرالکس فرگوسن تابستان امسال در کنار هم برای تقویت ترکیب منچستریونایتد و خرید بهترین بازیکنان تلاش خواهند کرد.

کد خبر: 29308

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه میرر، لوئیز فن‌خال و سرالکس فرگوسن تابستان امسال در کنار هم برای تقویت ترکیب منچستریونایتد و خرید بهترین بازیکنان تلاش خواهند کرد.

فن‌خال برای خرید بازیکنان جدید در فصل تابستان قرار است بودجه‌ای 200 میلیون پوندی از مدیران منچستریونایتد دریافت کند و قصد دارد از اعتبار و دانش فرگوسن برای تسهیل کارش جهت رسیدن به مهره‌های موردنظر خود استفاده کند.

گزارش‌های رسانه‌های انگلیسی از وجود رابطه صمیمانه میان فن‌‌خال و فرگوسن حکایت داشته‌اند و ظاهراً آنها می‌خواهند رابطه‌شان را در مسائل کاری و مربوط به تیم نیز گسترش دهند. گفته می‌شود که فن‌خال، فرگوسن و همسرانشان هفته گذشته، یک وعده شام را در کنار یکدیگر صرف کرده‌اند و فرگوسن که با وجود بازنشسته شدنش همچنان نگران اوضاع در اولدترافورد است به فن‌خال وعده داده که او را در پروژه احیای شیاطین سرخ یاری کند.

فرگوسن که جزو سفرای مربیگری یوفاست و طبق اعلام اتحادیه فوتبال اروپا به زودی به عضویت کمیته تحقیقات فنی یوفا در لیگ قهرمانان و جام ملت‌های اروپا هم در خواهد آمد، جزو میهمانان افتخاری‌ای است که امشب (شنبه) فینال لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه المپیک برلین تماشا می‌کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر