صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

ترس ازپرسپولیسی ها بخاطر نتیجه مزایده!

مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: نتیجه مزایده چهارم را قبل از ظهر روز سه‌شنبه می‌دانستیم اما ترسیدیم اگر اعلام کنیم پرسپولیسی‌ها در صورت شکست مقابل الهلال آن را گردن ما بیندازند.

کد خبر: 28145

خبرگزاری تسنیم: مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: نتیجه مزایده چهارم را قبل از ظهر روز سه‌شنبه می‌دانستیم اما ترسیدیم اگر اعلام کنیم پرسپولیسی‌ها در صورت شکست مقابل الهلال آن را گردن ما بیندازند.

جعفر سبحانی در واکنش به اظهار نظر عابدینی مبنی بر اینکه «روزی که می‌خواستند برنده مزایده را اعلام کنند از سازمان خصوصی‌سازی با من تماس گرفتند و تبریک گفتند که شما برنده مزایده هستید ضمن اینکه به یکی از گزارشگران صداوسیما که در سازمان حضور داشت، گفتند برنده مزایده پرسپولیس استیل آذین است ولی یک ساعت بعد اعلام کردند دستور آمده اهلیت هیچ فردی تایید نشده است»،گفت: عابدینی نظرش را گفته اما این موضوع صحت ندارد چون قبل از ظهر سه‌شنبه (پنجم خرداد ماه) سه وزیر محترم نظرات خود را به سازمان خصوصی سازی منتقل کرده بودند و ما نتیجه مزایده چهارم را می‌دانستیم و اطلاع داشتیم اهلیت هر چهار شرکت کننده رد شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه سه شنبه شب پرسپولیس دیدار حساس و مهمی مقابل الهلال در عربستان داشت ممکن بود اگر ظهر سه شنبه نتیجه را اعلام می‌کردیم و آنها بازی را می‌باختند، بهانه می‌گرفتند که چرا این خبر را بعد از بازی اعلام نکردید و شما با این کار تیم را به هم ریختید و باعث باخت و حذف شدن پرسپولیس شدید. در واقع دیواری کوتاه‌تر از دیوار سازمان خصوصی سازی پیدا نمی‌کردند تا باخت پرسپولیس را گردن آن بیندازند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر