صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 1

«طارمی» 4 پیشنهاد خارجی دارد

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاداتی از دو تیم اروپایی و دو تیم از حوزه خلیج فارس روبرو شده است.

کد خبر: 28115

خبرگزاری فارس: مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت پیشنهاداتی از چند تیم خارجی احتمال دارد فصل آینده به عنوان لژیونر فعالیت کند.

در همین خصوص تیم گازیانت اسپور ترکیه یکی از تیم‌هایی است که مبلغ 250 هزار دلار برای در اختیار گرفتن طارمی پیشنهاد داده اما به دلیل رقم پایین این پیشنهاد مدیر برنامه‌های طارمی این پیشنهاد را رد کرده است.

 


همچنین طارمی پیشنهادی هم از لیگ هلند دارد که مبلغ پیشنهادی این تیم هم پایین است و طارمی راهی این تیم هم نخواهد شد اما تیم‌های حوزه خلیج فارس برای در اختیار گرفتن این مهاجم مبلغ بیشتری پیشنهاد داده اند.

باشگاه لخویا قطر مبلغ 700 هزار دلار به عنوان پیشنهاد مالی به طارمی ارائه کرده و از طرف دیگر هم مسئولان باشگاه القادسیه کویت که مدتهاست به دنبال جذب این بازیکن هستند رقم یک میلیون و 200 هزار دلار را به طارمی پیشنهاد کردند و قرار است برخی مسئولان این باشگاه دوشنبه به تهران بیایند تا مذاکرات حضوری برای جذب طارمی برگزار شود.

نظرات بینندگان

  • mp

    | |

    بابا طارمی رو ندین به این عربا .... میره اونجا بازیش خراب میشه و برمیگرده ... بخدا حیفه ... طارمی تو همین پرسپولیس بمون و به حرف کسی گوش نکن داداش ... بیخیال عربا شو ... مرسی

ارسال نظر