صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

قلعه‌نویی: عذرخواهی می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از هواداران بابت شکست برابر تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم.امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از شکست خانگی 4 بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز از هواداران بابت شکست عذرخواهی می‌کنم و همچنین این پیروزی را به تراکتورسازی و هوادارانش تبریک می‌گویم.

کد خبر: 24910

 

تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از هواداران بابت شکست برابر تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم.امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از شکست خانگی 4 بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز از هواداران بابت شکست عذرخواهی می‌کنم و همچنین این پیروزی را به تراکتورسازی و هوادارانش تبریک می‌گویم.
 

وی افزود: بازی زیبایی را شاهد بودیم مخصوصاً در نیمه اول که ما حاکم توپ و میدان بودیم اما باز هم بر خلاف جریان بازی دروازه‌مان باز شد و گل دوم و سوم را روی توپ‌هایی خوردیم که باید چنین حملاتی 20 تا 30 بار شکل بگیرد تا تبدیل به گل شود، خصوصاً گل سوم که اصلاً انتظارش را نداشتیم و کمر تیم‌مان را شکست.
 

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: بار دیگر از هواداران عذرخواهی می‌کنم که چنین شکستی را متحمل شدیم. آنها حق دارند به من اعتراض کنند اما به بازیکنان نه. بازیکن در زمین نهایت تلاش خودش را می‌کند. امروز 2 بازیکن جوان را به میدان فرستادیم که یکی از آنها را مجبور شدم خیلی زود تعویض کنم. داور مسابقه به اشتباه به برزای کارت زرد نشان داد و من برای اینکه این بازیکن جوان اخراج نشود مجبور شدم او را از زمین بیرون بکشم.
قلعه‌نویی با تأکید بر اینکه تیمش خیلی بدشانس است، گفت: امروز ما بهتر از حریف بودیم اما 5 توپ روی دروازه ما آوردند که 4 موقعیت‌شان به گل تبدیل شد و دیگری به تیر دروازه برخورد کرد و این بازی بدشانسی‌های ما را در این فصل تکمیل کرد.
وی درباره اینکه اولیویرا بعد از پیروزی بسیار خوشحال بود و گویا غرور او را گرفته و شاید اشتباهات قلعه‌نویی در تعویض‌ها باعث شکست تیمش شد خاطرنشان کرد: کاری به غرور تونی ندارم، او یک مربی است و از برد تیمش خوشحال شده است. ما هم اگر می‌بردیم خوشحال می‌شدیم جا دارد به تراکتورسازی بابت این پیروزی تبریک بگویم.
قلعه‌نویی اضافه کرد: در بازی امروز هر کدام از این توپ‌ها روی دروازه ما آمد به جز یک صحنه که به تیر دروازه خورد سایر موقعیت‌ها تبدیل به گل شد.
سرمربی استقلال تصریح کرد: بازی خوبی انجام دادیم و درباره تعویض‌ها نیز باید بگویم تعویض‌های ما روی بازیکنان جوانی بود که کم تجربه هستند. علت تعویض بهنام برزای ترس از اخراج این بازیکن بود چرا که او یک تکل بسیار خطرناک رفت و امکان داشت چند دقیقه بعد اخراج شود. ضمن اینکه بازیکنان تعویضی ما هم خوب کار نکردند. اگر دقت کرده باشید مهره‌های تعویض همیشه در نتایج بازیها تعیین‌کننده هستند اما امسال هیچکدام از تعویض‌ها ما نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. البته بازیکنان ما مقصر نیستند و اگر ایرادی وجود داشته باشد به من مربوط است چون بچه‌ها تمام توانشان را در زمین می‌گذارند.
قلعه‌نویی در واکنش به اینکه چه بلایی سر استقلال آمد که امسال برای دومین بار نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، گفت: اینکه چه چیزی بر سر استقلال آمد به مسائل زیادی باز می‌گردد اما از نظر فنی همه چیز به عهده من است. اتفاقات مختلفی در استقلال رخ داد، شاید خوب یارگیری نکردیم و در نیم‌فصل تیم به خوبی تقویت نشد اما دیگر نمی‌خواهم به سایر مشکلات ورود کنم.
وی درباره بی‌خاصیت شدن دربی در هفته پایانی لیگ اظهار داشت: دربی همیشه برای هواداران یک مسابقه حساس است. ما هم در این بازی تمام توانمان را خواهیم گذاشت. شاید از درون خانواده لطمه‌هایی خوردیم که لازم نیست اینجا چنین مسائلی را باز کنم. خود ما باور داریم که جایگاه استقلال اینجا نیست و باید بهتر از این می‌شد. می‌خواستیم تیم را در نیم فصل تقویت کنیم شاید در یارگیری اشتباه کردیم و مشکلات مالی اجازه نداد تیم به خوبی تقویت شود. نمی‌خواهم بهانه بیاورم و مسئولیت تمام مسائل فنی به عهده من است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر