صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

کامرانی‌فر از دنیای داوری خداحافظی کرد

کمک‌داور بین‌المللی فوتبال کشورمان به صورت رسمی از دنیای داوری خداحافظی کرد.

کد خبر: 23584

ایسنا: حسن کامرانی‌فر کمک داور بین‌المللی فوتبال کشور پس از اینکه به عنوان داور برتر خراسان در مراسم برترین‌های فوتبال استان برگزیده شد، به صورت رسمی از داوری خداحافظی کرد.

کامرانی‌فر پس از دریافت جایزه خود، گفت: زندگی هر انسانی یک روز شروع می‌شود و یک روز هم به پایان می‌رسد و امروز برای من روز پایان داوری فوتبال است و جا دارد از همه کسانی که به من کمک کردند تا برای داوری فوتبال خراسان و همچنین کشور ایران مفید باشم تشکر کنم و از همین تریبون خداحافظی رسمی خود از داوری را اعلام می‌کنم و امیدوارم که بتوانم در بخش‌های دیگر به فوتبال خدمت کنم.

وی ادامه داد: البته تا سال 2018 هم می‌توانستم در داوری باقی بمانم اما شرایط جسمانی و بیماری من این اجازه را نداد تا بیشتر از این در خدمت جامعه داوری باشم و از همین‌جا از همه مسئولان فدراسیون فوتبال و کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

پس از صحبت‌های کامرانی‌فر، عباس‌نژاد رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال خراسان بلافاصله به خداحافظی این کمک داور بین‌المللی خراسان واکنش نشان داد و گفت: از خداحافظی کامرانی‌فر واقعاً ناراحت شدم و به احترام جامعه داوری از پستم در کمیته داوران کناره‌گیری می‌کنم و استعفا می‌دهم تا از این پس کامرانی‌فر به عنوان رئیس جدید در این پست مشغول به کار شود.

برادران، رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی نیز اظهار کرد که عباس‌نژاد به عنوان نایب‌ رئیس هیأت فوتبال مشغول به کار خواهد شد و کامرانی‌فر در کمیته داوران حضور خواهد یافت.

کامرانی‌فر نیز در مقابل پیشنهاد این پست جدید گفت:‌ با تمام احترامی که برای تمامی اعضای هیأت فوتبال خراسان قائل هستم، اما کمترین پستی که قبول می‌کنم عضویت در کمیته داوران فیفا است اما با این همه در خدمت جامعه داوران استان خراسان هم خواهم بود.

کامرانی‌فر پست پیشنهادی از سوی هیأت فوتبال خراسان رضوی را قبول نکرد و قرار است در مالزی و در دوره‌ای آموزش شرکت کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر