صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 0

عکس: گالری یا بدنه کشتی؟

هنرمند اهل لندن، davide d’elia، با استفاده از 19 بوم، یک صندلی، و رنگ ضد رسوب آبی تیفانی، نمای داخلی گالری را به یک منظره نقاشی شده گسترده تبدیل کرد. نقاشی های روی دیوار که مناظر دریا، پرتره و صخره های سنگی را به تصویر می کشند از زیرزمین های قدیمی، بازار کک، عتیقه فروشی ها و ... در رم تهیه شده اند. نیمی از سالن و نقاشی ها در لایه ضخیمی از رنگ آبی غوطه ور شده اند

کد خبر: 23516

لاپلاس: هنرمند اهل لندن، davide d’elia، با استفاده از 19 بوم، یک صندلی، و رنگ ضد رسوب آبی تیفانی، نمای داخلی گالری را به یک منظره نقاشی شده گسترده تبدیل کرد. نقاشی های روی دیوار که مناظر دریا، پرتره و صخره های سنگی را به تصویر می کشند از زیرزمین های قدیمی، بازار کک، عتیقه فروشی ها و ... در رم تهیه شده اند. نیمی از سالن و نقاشی ها در لایه ضخیمی از رنگ آبی غوطه ور شده اند.
 
گالری یا بدنه کشتی؟

‘antivegetativa" نام ایتالیایی این رنگدانه است که به خصوص برای از بین بردن و تاخیر رشد موجودات در کشتی استفاده می شده است.

فضای ایجاد شده حس تاریخی و گذشت زمان را القا می کند و فضای رنگ نشده باقی مانده نگاه عمیق تری طلب می کند برای دانستن این که چه چیزی پشت رنگ ها پنهان شده. تصاویر این گالری زیبا را در لاپلاس مشاهده کنید.
 
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر