صفحه نخست >> اخبار تعداد نظرات: 3

روشن: دوره قلعه‌نویی سنتی تمام شده

حسن روشن پیشکسوت استقلال عنوان کرد که از ابتدا فریاد زدم که استقلال کمیته فنی ندارد و اینکه می‌ گویند آقای پورحیدری و یک عده هم باج خور باشگاه در این کمیته قراردارند هم صحبت ندارد.

کد خبر: 20646

ورزش 3/ حسن روشن پیشکسوت استقلال عنوان کرد که از ابتدا فریاد زدم که استقلال کمیته فنی ندارد و اینکه می‌ گویند آقای پورحیدری و یک عده هم باج خور باشگاه در این کمیته قراردارند هم صحبت ندارد.

روشن گفت: من می‌ دانستم که استقلال کمیته فنی ندارد همانطور که دیدید آقای پورحیدری هم این مساله را عنوان کرد.

روشن ادامه داد: من با دیدی که به فوتبلا دارم می‌ دانستم که امسال استقلال جام نمی‌ گیرد اما آقای قلعه‌نویی با غرور عنوان کرد که هر دو جام‌حذفی و لیگ را می‌ گیرد. من هم گفتم که گر این اتفاق بیافتد من می‌ گویم که 50 سال بقال بوده ام و از فوتبال چیزی نمی‌ دانم.

وی افزود: این نتایج نشان می‌ دهد که دوره مربیان سنتی و افکار آنها به اتمام رسیده است. بازی با ذوب‌آهن من را نگاه کنید بازیکنان ذوب‌آهن را می‌ بینی که از جان و دل مایه می‌گذارند. دیگر فکر نمی‌کنم آقای قلعه‌نویی بتواند در این فصل هم تیم دیگری که پول دارد برود، پول هایی را هم که تا حالا از استقلال گرفته است نوش جانش.

روشن با اشاره به نیمکت نشینی بازیکنانی مثل حیدری عمران‌زاده و طالب لو گفت: الان وقت جوان گرایی در لیگ نیست چرا باید بازیکنانی مثل عمران‌زاده و حیدری نیمکت نشین باشند به عقیده من این نتایجی که امسال می‌ گیرد در حقیقت آه بچه هایی است که در این دو سال در استقلال حق آنها کشته شده است.

روشن در پایان گفت: من فکر می‌ کنم بهتر است که استقلال سهمیه آسیایی را هم نگیرد که دوباره بخاطر هزینه آسیایی بودن یک میلیارد بدهی دیگر به بار نیاورد. متاسفانه در کشور ما باشگاهداری نمی‌ شود. استقلال و پرسپولیس به صورت تیمی اداره می‌ شوند و تا زمانی که این طور باشد شاهد هیچ روند مثبتی نیستیم. به صورت تیمی اداره می‌ شوند و تا زمانی که این طور باشد شاهد هیچ روند مثبتی نیستیم.

نظرات بینندگان

 • بهرام مازندرانی

  | |

  دوست من اقای روشن من خودم پرسپولیسی سرسخت هستم ولی این حرف شما درست نیست مکرما باهمین حرفها سرپروین رانبردیم بنظرشما اقای روشن چندساله که پروین درپرسپولیس نیست ایا پرسپولیس فوتبال به سبک روز انجام میده...یه روزی حسرت قلعه نوعی رابایدبخورید

 • نماینده خریدار ی باشگاه استقلال

  | |

  فصل بعد استقلال با سرمربی مطرح هلندی و بازیکنان جوان بین 19 تا 24 سال

 • فتح

  | |

  انشاا... خدا برا تو هم بسازه که دست از سر استقلال برداری تا وقتی افرادی مثل تو باشن که وقتی از استقلال بیرون میمونین حاضرین که سر به تن استقلال نباشه وضع همینه اگه کمی منصف بودی میدی که 4 پول لیس از اول فصل سه تا مدیر عامل ومربی عوض کرده علیرغم عابر بانکی که داره وکجای جدوله ولی مشکلات استقلال به مراتب بیستر بوده ولی با یک مدیر عامل و مربی تیمو اینجای جدول حفظ کرده کمی وجدان و شعور هم خوبه

ارسال نظر