صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

لذت اقامت معلق در «هتل تله‌کابين»+عکس

کد خبر: 8376

باشگاه خبرنگاران/ اقامت يک شبه در کوه ها مي تواند بسيار زيبا و خاطره انگيز باشد و چيزي که آن را بيش از هر شب ديگري خاطره انگيز مي کند منظره بي نظيري است که روز بعد جلوي چشم هاي شما قرار گرفته است و مانندش را هرجايي نمي توانيد پيدا کنيد. حالا فرض کنيد اين اقامت در اتاقي لوکس و به صورت معلق ميان کوه ها باشد آن وقت لذتش دو برابر مي شود.

در نزديکي هاي کوه هاي "Sommet de la Saulire" در بخش فرانسوي آلپ تله کابيني قرار دارد که تبديل به يک اتاق بسيار لوکس مخصوص دونفر و با قابليت گسترش تا 4 نفر شده است و اگر خوش شانس باشيد يک شب اجاره آن به شما مي رسد. ا
اين اتاق براي اجاره به صورت قرعه کشي گذاشته شده است و پس از ثبت نام در سايت بايد منتظر خروج اسمتان از آن باشيد. پس از برنده شدن يک شام رايگان بسيار شيک با بهترين غذاها به شما داده مي شود و سپس براي اقامت با اسنوموبيل به سمت اتاق خواهيد رفت.
افرادي که تا به حال شانس اجاره اين تله کابين را داشته اند از ان به عنوان يکي از بهترين اتاق هاي دنيا ياد مي کنند. منظره اي که صبح زود با آن روبرو خواهيد شد کوه هاي الپ است که در اتفاع 2700 متري و به صورت معلق به آن نگاه مي کنيد.

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر