صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛

معرفی هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

با حکم علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اعضای جدید هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر معرفی شدند.

کد خبر: 8342

به گزارش شبکه خبری زمان به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر بنا به پیشنهاد مورخ 24 دی ماه 93 هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه و به استناد بند "ج" قانون اصلاح ماده "113" قانون مدیریت خدمات کشور و بند "ب" ماده "17" قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی محمد طالبی، رسول سعدی و صمد‌الله فیروزی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره صندوق معرفی شدند.

در متن حکم وزیر تعاون، خطاب به اعضای جدید هیئت مدیره آمده است:

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر حقوق مردم و به تبع آن بر تامین اجتماعی تکیه دارد. از آنجایی که قشر شریف روستائیان و عشایر سرمایه‌های کشور و از عوامل مهم اشتغال، تولید و استقلال اقتصادی نظام جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آیند، تکریم و ارتقای منزلت ایشان تکلیفی سنگین بر دوش همه دستگاه‌ها و نهادها بالاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و تحقق برنامه‌های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی در حوزه رفاه اجتماعی علی الخصوص حمایت ویژه از اقشار کم درآمد و حمایت از تولید و عملیاتی ساختن آنها از اولویت‌های وظایف جنابعالی است.

شایان ذکر است اعضای جدید جایگزین محسن ایزدخواه، سید عبدالحسین ثابت و هادی رحمتی زاده شده‌اند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر