صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

درمانگاه تأمین اجتماعی پلدختر افتتاح شد

درمانگاه تأمین اجتماعی پلدختر با ویزیت اولین بیمار توسط دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افتتاح شد.

کد خبر: 8319

درمانگاه تأمین اجتماعی پلدختر در ساختمانی استیجاری آغاز به کار کرد و همزمان عملیات احداث ساختمان ملکی درمانگاه نیز در این شهر آغاز شد.

به گزارش عصرخبر، دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، در جمع مدیران استان لرستان در شهرستان پلدختر با گرامی داشت یاد امام راحل و آرزوی توفیق برای مقام معظم رهبری گفت: مجاهدتهای حضرت امام باعث عزت و آبروی ملت شد و باید در این ایام عمق حرکت و نهضت امام(ره) را برای جوانان بازگو کنیم.

وی با یادآوری راهبردهای امام خمینی(ره) درباره خدمت به مستضعفین و بازگویی ویژگی‌ها و رشادتهای مردم پلدختر گفت: از صمیم قلب می‌گویم که خوشحالم برای اولین بار علاوه بر افتتاح یک مرکز درمانی در مکان استیجاری، کلنگ درمانگاه ملکی سازمان هم به زمین زده شد و انشاء الله تا دهه فجر سال آینده به اتمام خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره مساعدت برای پرداخت وام به مستمری بگیران و بررسی زمینه‌های سرمایه گذاری سازمان در استان لرستان قول مساعد داد.

 پروژه ساخت درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر در زمین 4 هزار متر مربعی و زیر بنای 1200 متر مربع  و عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار 4 میلیارد تومان آغاز شد.

درمانگاه عمومی تامین اجتماعی شهرستان پلدختر در دو طبقه ساخته می شود. این درمانگاه شامل بخش های مختلف زنان و زایمان، تزریقات، داروسازی، احیاء، آزمایشگاه نمونه گیری و میکروب شناسی است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر