صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

جنايت هولناک در نيشابور

جنايت هولناک در نيشابور

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور اجساد غرق در خون اعضاي يک خانواده چهار نفره در منزل مسکوني آنها در شهرستان نيشابور کشف شد. سرهنگ سيد حسن حسيني در اين باره گفت: ديروز ساعت 10 و 45 دقيقه با مرکز 110 تماس گرفته شد که بلافاصله همکاران ما در کلانتري 13 به محل حادثه در شهرک انديشه اعزام شده و با هماهنگي مقام قضايي داخل منزل شده و اجساد غرق در خون را مشاهده کردند.

کد خبر: 825

ايسنا/ فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور اجساد غرق در خون اعضاي يک خانواده چهار نفره در منزل مسکوني آنها در شهرستان نيشابور کشف شد.

سرهنگ سيد حسن حسيني در اين باره گفت: ديروز ساعت 10 و 45 دقيقه با مرکز 110 تماس گرفته شد که بلافاصله همکاران ما در کلانتري 13 به محل حادثه در شهرک انديشه اعزام شده و با هماهنگي مقام قضايي داخل منزل شده و اجساد غرق در خون را مشاهده کردند.

به گفته فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور، با حضور بازپرس ويژه‌ي قتل و اکيپ‌هاي از دايره مبارزه با جرايم جنايي، پزشکي قانوني و تشخيص هويت پليس آگاهي در صحنه، تحقيقات جنايي آغاز شد.

حسيني با بيان اينکه مشاهدات اوليه حکايت از وجود آثاري از چاقو بر بدن مرد خانواده دارد و بقيه اعضاي خانواده شامل همسر و دختر هشت ساله و پسر 11 ساله اين خانواده نيز بر اثر اصابت يک جسم سخت به ناحيه سر فوت کرده‌اند. گفت: در بررسي‌هاي اوليه به علت يافته‌شدن يک يادداشت با مضمون اين که مرد خانواده ابتدا اعضاي خانواده خود و سپس خود را مي‌کشد، اين احتمال قوت گرفت که اعضاي خانواده توسط خود فرد کشته شده و سپس مرد خانواده خودکشي کرده است.

وي گفت : البته اين فقط يک فرضيه است و همچنان تحقيقات پليس در اين زمينه ادامه دارد و اجساد اعضاي اين خانواده پس از انجام اقدامات اوليه به سردخانه منتقل شد تا علت و زمان دقيق مرگ مشخص شود.

حسيني در رابطه با اينکه پليس چطور با توجه به صورت گرفتن اين حادثه در منزل از اين جنايت با خبر شده گفت: همسايه‌ها از بوي تعفن ناشي از اين منزل مشکوک شدند وموضوع را به پليس اطلاع دادند.

وي همچنين در رابطه با زمان وقوع حادثه گفت: مرد خانواده روز شنبه در محل کارش حضور داشته اما در رابطه با زمان دقيق و علت حادثه بررسي‌ها ادامه دارد.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور گفت: متاسفانه در رابطه با نحوه و علت اين جنايت شايعات بي‌پايه و اساس در فضاهاي مجازي و اجتماعي پيچيده شده که از شهروندان درخواست مي‌کنيم براي پيگيري چنين حوادثي فقط از مبادي رسمي خبر را دنبال کنند در مورد اين جنايت نيز هنوز علت دقيق مشخص نشده و بعد از بررسي‌ها به سمع افکار عمومي نيز خواهد رسيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر