صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

دیروز و امروز خودروهای برتر+عکس

البته مدل های قدیمی این خودروها نیز آنقدر خلاقیت و نوآوری در طراحی با خود همراه دارند که هنوز هم جذابیت های فراوانی برای علاقه مندان داشته و به نوعی زمان را در برابر داشته های خود از طراحی ظاهری گرفته تا مهندسی موتور، به زانو درآورده اند.

کد خبر: 8094

پول‌نیوز،خودرو از زمان اختراع تا به امروز دنیایی پر ازهیجان و جذابیت برای انسان داشته است. از زمانی که وسایل نقلیه به زحمت چند کیلومتر سرعت داشتند تا دوران حاضر که چندصد اسب بخاری ها برای خود اپراتوری تشکیل داده اند؛ خودرو جز محبوب ترین ساخته های دست بشر بوده است.
 

همراهی با تاریخ و نگاهی به روند تکامل و پیشرفت تولیدات کمپانی های خودروساز حقیقتا بیننده را به تحسین چنین پیشرفتی در تکنولوژی وا داشته و همزمان این پرسش را مطرح می کند که در آینده خودروها چه تغییرات دیگری خواهند داشت!

تصاویری که در این مجموعه تقدیم حضورتان می شود شاهدی بر شکوفایی صنعت و موفقیت بزرگان حوزه خودرو است که البته مشاهده این تصاویر می تواند آموزه ای بسیار ارزشمند در ایجاد انگیزه و هدف برای دستیابی به پیشرفت را در برابر ما قرار دهد.
البته مدل های قدیمی این خودروها نیز آنقدر خلاقیت و نوآوری در طراحی با خود همراه دارند که هنوز هم جذابیت های فراوانی برای علاقه مندان داشته و به نوعی زمان را در برابر داشته های خود از طراحی ظاهری گرفته تا مهندسی موتور، به زانو درآورده اند.


منبع:پول‌نیوز

نظرات بینندگان

ارسال نظر