صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

اينترنت همراه اول ارزان شد!

ايرانسل روز گذشته تعرفه‌ي اينترنت آزاد خود را کاهش داد اما در عوض بسته‌هاي اينترنتي خود را تا دو برابر گران کرد. امروز همراه اول نيز خبر از کاهش ۸۰۰ درصدي تعرفه مصرف آزاد اينترنت همراه در تمامي نسل‌هاي تلفن همراه داد.

کد خبر: 808

زوميت/ همراه اول از اول ديماه، بدنبال مصوبه ۲۰۳ مورخ ۲/۹/۹۳ کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در خصوص اصلاح تعرفه داده تلفن همراه، تعرفه مصرف آزاد داده را در نسل‌هاي ۲ و بالاتر در سيم کارت هاي دائمي به نيم ريال و در سيم کارت‌هاي اعتباري به ۰.۷۵ ريال کاهش داد. پيش از اين تعرفه مصوب هر کيلو بايت داده ۱۴.۷ ريال بود که توسط همراه اول در روز ۴ ريال و در شب ۱ ريال محاسبه مي‌شد.

همچنين همراه اول براي مديريت بهتر استفاده از خدمات اينترنت همراه، بسته‌هاي هوشمندي ارائه کرده است که به لحاظ قيمتي بسيار ارزانتر از استفاده آزاد هستند. اين بسته‌ها براي سيم کارت‌هاي دائمي و اعتباري طراحي شده که در چهار بسته «يک روزه با حجم ۱۵۰ مگابايت با قيمت ۱۰ هزار ريال»، «۷ روزه با حجم ۸۰۰ مگابايت با قيمت ۵۰ هزار ريال »، « ۳۰روزه با حجم ۲.۵ گيگابايت با قيمت ۱۰۰ هزار ريال» و «يک هفته شبانه (از ساعت ۲۳ لغايت ۸ صبح) با قيمت ۱۰ هزار ريال» به مشترکين عرضه مي‌شود.

به اين ترتيب همراه اول برخلاف ايرانسل، بدون تغيير در تعرفه‌ي بسته‌هاي اينترنت خود تنها قيمت اينترنت آزاد را کاهش داده است.

همراه اولي‌ها مي‌توانند براي فعال کردن يکي از بسته‌هاي اشاره شده، از طريق سامانه پيامکي ۸۰۸۰ و يا سامانه جامع خدمات #۱۱۱* اقدام کنند.

بنابراين گزارش در صورتي که مشترکين يکي از بسته هاي مذکور را فعال نکنند، هزينه اينترنت همراهشان بصورت آزاد محاسبه مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر