صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

مشخصات آیپد پروی بعدی اپل (عکس)

آیپد پروی ۹.۷ اینچی سخت افزاری مشابه به نمونه ۱۲.۹ اینچی خواهد داشت. چنین گفته ای به معنای آن است که با چیپست A9X و ۴ گیگابایت رم و ۴ اسپیکر استریو رو به رو هستیم.

کد خبر: 76020

- امیر مستکین: مشخصا افرادی وجود دارند که متقاضی استفاده از آیپد پرو و قابلیت های آن هستند اما شاید نمایشگر ۱۲.۹ اینچی به همراه قیمت بالا، موانعی برای آنها به شمار رود. بر اساس آخرین خبرها، اپل در تاریخ دوم فروردین برابر با ۲۱ مارس، تصمیم دارد از تبلت جدید خود رونمایی به عمل آورد؛ تبلتی که نمایشگری با اندازه ۹.۷ اینچ دارد و نمونه ای کوچکتر از آیپد پرو خواهد بود.
 

آیپد بعدی اپل به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و فیلم برداری 4K مجهز می شود


همین موضوع باعث می شود تا افراد یاد شده، هم به نمایشگری با اندازه معقول تر در اندازه تبلت ها دسترسی پیدا کنند و هم بتوانند با مبلغی پایین تر آن را تهیه نمایند.

آیپد پروی ۹.۷ اینچی سخت افزاری مشابه به نمونه ۱۲.۹ اینچی خواهد داشت. چنین گفته ای به معنای آن است که با چیپست A9X و ۴ گیگابایت رم و ۴ اسپیکر استریو رو به رو هستیم. از سوی دیگر پشتیبانی از Apple Pencil (استایلوس اپل) و Smart Keyboard نیز برای محصولی که کمتر از یک ماه به معرفی رسمی اش باقی مانده،‌ وجود دارد.

اما نکته ی جلب اینکه شاید آیپد ۹.۷ اینچی بعدی بتواند در یک نقطه از iPad Pro جلو بزند، نقطه ای که در اصل مربوط می شود به دوربین اصلی دستگاه. در حالی که iPad Pro به دوربینی ۸ مگاپیکسلی مجهز شده، امروز خبر رسیده نمونه بعدی و ۹.۷ اینچی قرار است دوربینی مجهز به سنسور ۱۲ مگاپیکسلی داشته باشد. در واقع اپل می خواهد از دوربین توسعه یافته برای آیفون 6s در آیپد استفاده کند و همین موضوع حکایت از آن دارد که ثبت ویدیوهای 4K نیز در محصول مورد بحث امکان پذیر می گردد.

در مراسم روز دوم فروردین اپل، در کنار iPad Pro کوچک انتظار می رود که اپل از یک آیفون ۴ اینچی تحت عنوان iPhone SE یا iPhone 5se نیز رونمایی به عمل آورد. گفته می شود که قرار است اپل این رویداد را در تالار اصلی کوپرتینو برگزار کند.

 

 

منبع :دیجیاتو

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر