صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

تلفن همراه تان به زودی آتش می گیرد

اخیرا یک شوخی جدید سراسر اینترنت را پر کرده که شاید راه حلی برای رفع آن وجود ندارد.

کد خبر: 74254

جدیدا شوخی بسیار خطرناکی بین کاربران راه افتاده  که شاید راه حلی برای رفع آن وجود ندارد. یکی از شایع ترین آن ها سایت C rashSafar i.com است، که اصلا سعی به ورود به آن پیدا نکنید مگر این که از یک رایانه استفاده کنید (که البته ممکن است به زودی باگ پی سی و مک نیز یافت شود، علت اسپیس زدن بین اول و آخر نیز کاهش ریسک ورود به آن می باشد).

 
 
در حقیقت، این سایت از یک کد جاوا اسکریپت کمک می گیرد تا تاریخچه HTML5 را در یک حلقه بی نهایت بازخوانی کند (به نحوی ساده تر از او می خواهد یک فرآیند قابل دسترس توسط مرورگر را بارها و بارها انجام دهد) تا جایی که Ram یا Memory شما با مشکل کمبود فضا برای محاسبه مواجه شده و در نهایت می شود آنچه که نباید بشود!
 
در آیفون و آیپد، مشاهده سایت تلفن همراه شما را مجبور به ریبوت پس از ۲۰ ثانیه می کند. در تلفن های اندرویدی، سایت با استفاده از یک خزش موجب داغ شدن بیش از حد تلفن همراه می شود تا هنگامی که برنامه متصل به آن سایت کاملا بسته شود.
 
 
 
در رایانه هایی با مرورگر Safari، سایت موجب با مشکل مواجه شدن یا Crash شدن آن می گردد. درست مانند هر مرورگر دیگری این سایت موجب کندی رایانه شده و تا هنگامی که تب یا مرورگر بسته نشود، همچنان این مشکل وجود خواهد داشت.
 
خوشبختانه خبر خوب اینجاست که این صدمه با وجود چنین مشکلاتی کاملا قابل رفع است و مشکل جدی برای شما ایجاد نخواهد کرد. اما این اتفاق در صورت عدم پیشگیری مثلا عدم حضور در اتاق می تواند با سیکل های متعدد و خطرناک موجب داغ شدن بیش از حد CPU و Ram تلفن همراه شده و حتی موجب انفجار و آتش سوزی شود، اینجاست که لقب بمب انتحاری به آن داده شده است.اما تا این لحظه که گزارشی از وجود چنین اتفاقی اعلام نشده است… امیدواریم که در آینده نیز اعلام نشود.
 
انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر