صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

زنده ماندن با يک قيچي در سر!+عکس

کد خبر: 6665

چندي پيش يک مرد مکزيکي در حالي که يک قيچي در چشمش فرو رفته بود، با خونريزي بسيار زياد به يکي از بيمارستان هاي شهر مراجعه کرد و با نهايت ادب از ان ها درخواست کمک کرد در حالي که در اين شرايط معمولا همه در اضطراب بسياري هستند.


"آسويدو مونروي" مرد 32 ساله اي است که حالا به نام "آقاي باشخصيت" شناخته مي شود. دوستان وي که همراه او به بيمارستان آمده اند دليل اصلي اين ماجرا را يک درگيري ساده تنها به خاطر ادب اين مرد اعلام کردند.
يکي از دوستان "اقاي باشخصيت" مي گويد: چندي پيش در رستوران در حال غذا خوردن بوديم که يک نفر که آشنايي دوري با مچروح داشت از راه رسيد و با متلک هاي مختلف شروع به تحريک "آسويدو" کرد اما در اين کار موفق نبود.
وي ادامه داد:" اين مرد خشمگين با ديدن آرامش "اسويدو" عصبي تر شد و شروع به ضرب و شتم دوست ما کرد و ناگهان با يک چاقو که از جيبش خارج نمود به سر وي ضربه اي وارد کرد ومتواري شد. "
او در مورد برخورد پرستاران هم مي گويد:" ابتدا آن ها با توجه به ادب دوست من فکر کردند که يک شوخي است اما زماني که وي به خاطر از دست دادن خون زياد از حال رفت تازه اين ماجرا را باورکرده و او را به اورژانس رساندند."


وي پس از يک عمل جراحي سلامت خود را به دست آورده است در حالي که پزشکان اعتقاد داشتند که اين ماجرا مي توانست به قيمت جون او تمام شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر