صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

آخرین خبر از ثبت نام درسایت شورایاری‌ها

سخنگوی ستاد برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: تا این لحظه یک هزار و ۳۸ نفر در سایت شورایاری‌ها ثبت نام کرده‌اند که بیشترین آمار به مناطق ۵ ، ۴ ، ۲ و یک مربوط می‌شود و کمترین آمار به منطقه ۹ برمی‌گردد.

کد خبر: 6659

امیرفاضل الهیان با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات چهارمین دوره شورایاری‌ها اظهارداشت: تا به این لحظه یک هزار و 38 نفر در سایت شورایاری‌ها ثبت‌نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: البته تعدادی از شهروندان نیز به سایت شورایاری‌ها مراجعه کرده‌اند که با توجه به اینکه مدارک آنها ناقص بوده است هنوز نتوانسته‌اند کد رهگیری دریافت کنند.

الهیان اضافه کرد: سایت شورایاری‌ها جهت ثبت‌نام از داوطلبان در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها به صورت فعال و بدون هیچ مشکل فنی آمادگی ثبت نام را دارد و شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت اشاره شده و اسکن کردن مدارک خود، مراحل بعدی ثبت نام خود را بگذرانند.

سخنگوی ستاد برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: در حال حاضر از یک هزار و 38 نفری که در سایت شورایاری‌ها ثبت نام کرده‌اند 642 نفر در مقطع کارشناسی، 303 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین 38 نفر در مقطع دکتری ثبت نام کرده‌اند.

وی در خصوص بالاترین و کمترین آمار ثبت نام از داوطلبین در مناطق گفت: مناطق 5، 4 ، 2 و 1 بیشترین ثبت نام و منطقه 9 کمترین ثبت نام را داشته است.

منبع: فارس

نظرات بینندگان

ارسال نظر