صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

قاليباف: گردن کلفت‌ها در شهرداري حاشيه امن نخواهند داشت

کد خبر: 6613

فارس/ شهردار پايتخت گفت: شهروندان تهراني مطمئن باشند هيچ برج ساز و گردن کلفتي که بخواهد با پول و رابطه قانون را زيرپا بگذارد و تخلف کند، در شهرداري حاشيه امن نخواهد داشت.

محمد باقر قاليباف تصريح کرد که برخورد با تخلفات شهري، رانت و پارتي فقط به علاء الدين متوقف نمي شود.

شهردار پايتخت با تاکيد بر اجراي قانون درخصوص همه تخلفات و برابري همه در برابر قانون تصريح کرد: شهروندان تهراني مطمئن باشند هيچ برج ساز و گردن کلفتي که بخواهد با پول و رابطه قانون را زيرپا بگذارد و تخلف کند، در شهرداري حاشيه امن نخواهد داشت.

وي ادامه داد: بنده با کمک اعضاي شوراي شهر تهران و همکارانم در شهرداري اجازه نمي دهم ايمني و سلامت مردم و ريه هاي تنفسي شهر با پارتي بازي و پول معامله شود. به طوري که با هرگونه تخلفات غيرمجاز ساختماني به ويژه آن دسته از برج ها و مجتمع هاي اداري و تجاري که نفس شهر را گرفته اند و حقوق شهروندان و قانون را زيرپا گذاشته اند، بدون اغماض برخورد مي کنيم.

قاليباف با بيان اينکه همکاران من هم بدانند که از هيچ خطا و تقصيري نمي گذرم و در اين راه مماشات نمي کنم، گفت: اگر آنها نيز به تکاليف قانوني و وظايف خود در راه حفظ حريم شهر، جلوگيري و مقابله با ساخت و ساز غيرمجاز و ديگر تخلفات شهري عمل نکنند، مطمئن باشند برخورد سختي در انتظارشان است؛ اگرچه مطمئن هستم اکثر کارکنان و مديران شهري با روحيه جهادي و انگيزه خدمت رساني به شهروندان خالصانه تلاش مي کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر