صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

عکس/رکوردشکنی با 4745 سوزن در بدن!

مردی اهل کاگاری، آلبرتا، به‌تازگی خودش را به یک جاسوزنی انسانی متحرک تبدیل کرد. متیو منشیکِ ۲۷ ساله با فروکردن ۴۷۴۵ سوزن به بدنش سعی کرده است رکورد جهانی را به نام خودش به ثبت کند! او روز ۲۲ دسامبر به کمک یک کارشناس ۳۲ ساله به نام راس فاکس به مدت ۹ ساعت و ۱۳ دقیقه بدنش را سوراخ‌سوراخ کرد!

کد خبر: 65243

به گزارش زمان مردی اهل کاگاری، آلبرتا، به‌تازگی خودش را به یک جاسوزنی انسانی متحرک تبدیل کرد. متیو منشیکِ ۲۷ ساله با فروکردن ۴۷۴۵ سوزن به بدنش سعی کرده است رکورد جهانی را به نام خودش به ثبت کند! او روز ۲۲ دسامبر به کمک یک کارشناس ۳۲ ساله به نام راس فاکس به مدت ۹ ساعت و ۱۳ دقیقه بدنش را سوراخ‌سوراخ کرد!
 

مردی با ۴۷۴۵ سوزن در بدن


اما هدف متیو از این کار چه بود؟ شکستن رکورد جهانی گینس برای «بیشترین تعداد سوزنی که در طی یک سال درون بدن فردی فروبرده شده است»!

دسامبر سال گذشته فاکس ۴۵۵۰ سوزن را ظرف مدت ۸ ساعت و ۱۲ دقیقه در بدن متیو فروکرد. متیو امسال زمان زیادی را صرف آمادگی روحی و جسمی خودش برای انجام این کارکرده است ازجمله گرفتن دوش‌های آب سرد بسیار طولانی.

البته یکی دیگر از اهداف متیو و فاکس از انجام این کار، جمع‌آوری کمک‌های مالی برای یک موسسه خیریه حامی بی‌خانمان‌های کانادایی به نام Inn From The Cold است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر