صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

جیرانی: مرکز سیبل توهین‌ها شدم

فریدون جیرانی گفت: من الان 65 سال دارم یک فرد 65ساله خسته تر از آن است که با افراد و خبرگزاری های مختلف لابی گری کند و خبرها را به آنها انتقال دهد.جیرانی خاطرنشان کرد: زمانی من جوانتر بودم و این شائبه ها می توانست در رابطه با من قوت بگیرد اما من الان 65 سال دارم یک فرد 65ساله خسته تر از آن است که با افراد و خبرگزاری های مختلف لابی گری کند و خبرها را به آنها انتقال دهد.

کد خبر: 65040

فریدون جیرانی کارگردان سینما و عضو هیات انتخاب سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در خصوص حواشی که این روزها مبنی بر انتشار اخبار محرمانه جشنواره توسط وی در رسانه ها منتشر شده گفت: من این روزها در مرکز سیبل توهین هستم بهتر است در خصوص جشنواره فیلم فجر افرادی که در کار مطبوعات نیستند، صحبت کنند.

وی افزود: هنگامی که در کار مطبوعات هستی و هم زمان جزو هیات انتخاب یک جشنواره باشی اگر خبری از جانب تو هم درز پیدا نکند کسی باور نمی کند اما باید بگویم من در این مدت با هیچ کس و هیچ خبرگزاری حتی با کافه سینما هم ارتباط نداشتم اصلا من در سنی نیستم که بتوانم از این ارتباطات با کسی برقرار کنم.

جیرانی خاطرنشان کرد: زمانی من جوانتر بودم و این شائبه ها می توانست در رابطه با من قوت بگیرد اما من الان 65 سال دارم یک فرد 65ساله خسته تر از آن است که با افراد و خبرگزاری های مختلف لابی گری کند و خبرها را به آنها انتقال دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر