صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

عکس/کاخ سفید با تزیینات ایرانی

کاخ سفید هم مانند بسیاری از منازل و مغازه های کشورهای غربی، در فصل تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی، تزئین می شود. چند ماه پیش کاخ سفید اعلام کرد یک خانم ایرانی امریکایی به نام هدیه روشن غفاریان، رئیس تیم گل آرایی کاخ سفید می شود. این خانم که متولد تهران است و در کودکی به همراه خانواده به امریکا مهاجرت کرده، سال هاست به گل آرایی در امریکا مشغول بوده است.

کد خبر: 64096

کافه سینما: کاخ سفید هم مانند بسیاری از منازل و مغازه های کشورهای غربی، در فصل تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی، تزئین می شود.
 

هدیه روشن غفاریان: تصاویر تزیینات کریسمسی بانوی رئیس ایرانی گل آرایی کاخ سفید در سرویس مد

 چند ماه پیش کاخ سفید اعلام کرد یک خانم ایرانی امریکایی به نام هدیه روشن غفاریان، رئیس تیم گل آرایی کاخ سفید می شود. این خانم که متولد تهران است و در کودکی به همراه خانواده به امریکا مهاجرت کرده، سال هاست به گل آرایی در امریکا مشغول بوده است.

هدیه روشن غفاریان: تصاویر تزیینات کریسمسی بانوی رئیس ایرانی گل آرایی کاخ سفید در سرویس مد


ساعاتی پیش میشل اوباما، بانوی اول امریکا، در اینستاگرام خود تصاویری از گل آرایی های امسال کاخ سفید به اشتراک گذاشت و در آنجا هم به نام هدیه روشن غفاریان اشاره کرد:

 

 


این خانم ایرانی امریکایی، مسئول گل آرایی کلیه مناسبت های کاخ سفید، از جمله مهمانی های شام و گل آرایی روزانه و تزئینات مناسبتی است.

 اما تزئینات کریسمس و سال نو میلادی فقط به گل آرایی ختم نمی شود. بنا به گزارش مجله ووگ، کاخ سفید امسال از چهار دیزاینر مطرح برای تزئینات کاخ سفید استفاده کرده است.

دیزاینرهای محبوب میشل اوباما شامل کارولینا هررا، اومبرتو لئون، کرول لیم و دورو اولئو هر کدام دیزاین یکی از اتاق های معروف کاخ سفید را بر عهده داشته اند.

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر