صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

استفاده از اينترنت ايرانسل رو به کاهش؟

بعد از افزايش صد در صدي قيمت‌ اينترنت بسته‌اي اپراتور چند مليتي ام.تي.ان-ايرانسل که با واکنش‌هاي بسيار گسترده‌اي از سوي مقامات دولتي، رسانه‌ها و مردم همراه شد، حالا ظاهرا اين اپراتور در حال دريافت عوارض تصميم اخير خود است.

کد خبر: 5794

آي تي آناليز/ بعد از افزايش صد در صدي قيمت‌ اينترنت بسته‌اي اپراتور چند مليتي ام.تي.ان-ايرانسل که با واکنش‌هاي بسيار گسترده‌اي از سوي مقامات دولتي، رسانه‌ها و مردم همراه شد، حالا ظاهرا اين اپراتور در حال دريافت عوارض تصميم اخير خود است.
در نخستين اقدام که اتفاقا براي نخستين بار نيز از سوي مشترکان يک اپراتور صورت گرفت، تعدادي از کاربران اين اپراتور روزي را براي اقدام هماهنگ جهت خاموش کردن و عدم استفاده از گوشي‌هاي خود اعلام کردند.

کمي بعد فضاي مجازي اعم از شبکه‌هاي اجتماعي داخلي و خارجي، وبلاگ‌ها و سايت‌هاي خبري مملو از اعتراضات کاربران ايرانسل و تشويق آنها به عدم استفاده از سرويس اينترنت اين اپراتور شد.
البته مديران اپراتور زرد هم که گويي اعتراضات مذکور را جدي نگرفته و آن را احساسي و موقت مي‌ديدند، بلافاصله واکنشي به اين امر از خود نشان ندادند. کمي بعد اما اين اپراتور بسته‌هاي جديدي تعريف کرد که ظاهرا چندان مورد استقبال کاربران قرار نگرفت.

حالا باز هم اين اپراتور اقدام به تعيين زماني در نيمه‌هاي شب براي استفاده تشويقي از اينترنت خود کرده که اگر سري به همين خبر که در چند رسانه کار شد، بزنيد، تقريبا تمام مشترکان اين اپراتور نه تنها از اين روش استقبال نکرده بلکه همچنان در حال تشويق ساير کاربران به عدم استفاده از اينترنت ايرانسل شده‌اند تا به اين ترتيب اين اپراتور در شيوه قيمت‌گذاري خود تجديد نظر کند. برخي از کاربران حتي به کنار گذاشتن کامل اين اپراتور و عدم استفاده از سيم‌کارت‌هايشان اشاره کرده و اقدام مشابهي را به ديگران نيز توصيه مي‌کنند.

اگرچه اين اپراتور اطلاعات شفافي از ميزان کاربران اينترنت خود ارايه نمي‌کند، اما حداقل شواهد نشان از کاهش مشترکان اينترنت ايرانسل دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر