صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

اعتراض رضایا به نامه خوانندگان ممنوع

اواخر هفته گذشته تعدادی از خوانندگان پاپ کشورمان در واکنش به خبر ممنوع‌الکاری‌شان نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشتند که بازتا‌ب های مختلفی را به همراه داشت. این خوانندگان در بخشی از نامه خود، به خوانندگان غیرمجاز تاخته بودند و از دولت خواسته بودند که جلوی آنها را بگیرد.

کد خبر: 55289

کافه سینما: اواخر هفته گذشته تعدادی از خوانندگان پاپ کشورمان در واکنش به خبر ممنوع‌الکاری‌شان نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشتند که بازتا‌ب های مختلفی را به همراه داشت. این خوانندگان در بخشی از نامه خود، به خوانندگان غیرمجاز تاخته بودند و از دولت خواسته بودند که جلوی آنها را بگیرد.
 

واکنش «رضایا» به نامه خوانندگان ممنوع الکار

در همین رابطه، رضایا یکی از خوانندگان مطرح زیرزمینی در واکنش به این نامه نوشت:

با تمام احترامى که واسه خواننده هاى مجاز ایران قائلم ام متأسفانه تو این داستاناى ممنوع الکاریشون هیچ حمایتى نمیتونم ازشون بکنم. وقتى به شما گیر میدن چرا پاى ما غیرمجازارو میکشى وسط ؟

اون موقعى که شما داشتى میلیاردى از کنسرت پول درمیاوردى من داشتم تو کلاب هاى دبى براى درودیوار میخوندم. آخرشم برمیگشتم تو فرودگاه پاسمو میگرفتن و بقیش بماند.

حالا که حساب بانکیتون پر شده،بهترین خونرو دارى،بهترین ویلارو تو شمال دارى و بهترین ماشینو سوار میشى و بهترین کنسرتارو حتى تو امریکا،اروپا و کانادا گذاشتى میخواى کیلیپم بدى یعنى همه چیز باهم.ببین دوست عزیز من نه آلبومى به ثبت رسوندم که رونمایش کنم و نه جایى ازم اسمى میتونه بیاد چون غیرمجازم.

از جیب خرج کردم وقت گذاشتم و با ترس و لرز ویدئو ساختم تا از اونى که بودم دوربشم.اما همیشه واسه خواننده هاى مجاز ارزش و احترام قائل بودم و اعتراضى نداشتم.اما حالا که شما واسه شروع مجدد کار و کاسبیتون اسم ما غیر مجازارو آوردى وسط تا دوباره جلو فعالیت مارو بگیرن منم ساکت نمیشینم.باید یا به ماهم مجوز بدن یا شمارم غیرمجازکنن.

نظرات بینندگان

ارسال نظر