صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

مدیریت قالیباف در تهران شایسته تقدیر جهانی است

هیات آلمانی بعد از حضور در تهران و بازگشت به کشور خود با رسانه های آلمانی مصاحبه کرده و اعلام کردند: گسترش وسیع شهر تهران طی سال‌های اخیر باورنکردنی است. پایتخت ایران در سال‌های گذشته در مسائل مختلف شهری پیشرفت‌های چشمگیری داشته است که باید از شهردار تهران در سطح جهانی تقدیر شود.

کد خبر: 46598

زمان به نقل از شمانیوز؛ در هفته گذشته توماس ماتوسک دبیرکل اجلاس عصر شهرنشینی و رییس بنیاد الفرد هرهاوزن و دیپلمات سابق آلمانی و تاباره پرلاس مدیرکل ارکستر دیوان شرق و غرب آلمان (بنیاد دانیل بارن بویم) در سفر به تهران از مناطق و جاذبه‌های مختلف پایتخت دیدن کردند.


دبیرکل اجلاس عصر شهرنشینی و مدیرکل ارکستر دیوان شرق و غرب برلین پس از بازگشت به کشور خود با رسانه های  آلمانی مصاحبه کرده و اعلام کردند: گسترش وسیع شهر تهران طی سال‌های اخیر باورنکردنی است. پایتخت ایران در سال‌های گذشته در مسائل مختلف شهری پیشرفت‌های چشمگیری داشته است که باید از شهردار تهران در سطح جهانی تقدیر شود.


رسانه های آلمان نوشتند: سرعت تونل سازی و ساخت مترو ، معماری و شهرسازی ، وضعیت فضای سبز در تهران بسیار عالی است و باید از الگوی شهرسازی و مدیریت شهرداری تهران در کلان شهر های جهان الگو برداری شود.قرار است در سال 2016 کنفرانس بین المللی عصر شهر نشینی با موضوع "نقش فرهنگ و هنر در توسعه شهرها" به میزبانی ایران(تهران) برگزار شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر