صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

مرداني که تصاوير سلفي زيادي مي‌گيرند، اختلالات رواني دارند!

مرداني که تصاوير سلفي زيادي مي‌گيرند و آن‌ها را به اشتراک مي‌گذارند اختلالات رواني دارند؛ اين جمله‌اي است که محققان به آن دست يافته‌اند و از ديدگاه آن‌ها رابطه مستقيمي بين اشتراک گذاري تصاوير سلفي و خودشيفتگي وجود دارد.

کد خبر: 4491

آي تي رسان/ مرداني که تصاوير سلفي زيادي مي‌گيرند و آن‌ها را به اشتراک مي‌گذارند اختلالات رواني دارند؛ اين جمله‌اي است که محققان به آن دست يافته‌اند و از ديدگاه آن‌ها رابطه مستقيمي بين اشتراک گذاري تصاوير سلفي و خودشيفتگي وجود دارد.
همچنين اين تحقيق که در دانشگاه اوهايو به سرپرستي Jesse Fox انجام شد، مدعي شده است، افرادي که تصاوير سلفي خود را پيش از به اشتراک گذاري ويرايش مي‌کنند، نسبت بيشتري گرايش به اختلالات رواني دارند و امکان وجود چنين اختلالاتي در آن‌ها بيشتر است.

اين بررسي که در بين 800 مرد 18 الي 40 ساله انجام شده است نشان از اين موضوع دارد و آن را تاييد مي‌کند. اين بدان معني است مرداني که تصاوير سلفي زيادي مي‌گيرند و آن‌ها را منتشر مي‌کنند، احتمال وجود بيماري‌هاي رواني نظير خود شيفتگي و حس اينکه از ديگران برتر و بهتر هستند، در آن‌ها وجود دارد.

البته آزمايش مذکور تمامي افراد اين چنيني را بيمار نمي‌داند اما درصد اختلالات رواني در چنين افرادي بيشتر است. موضوع عجيبي است، حال نظرتان در اين خصوص چيست؟ آيا صحت آن را در ميان افرادي که مي‌شناسيد تاييد مي‌کنيد؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر