صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

طنز/ نظر مردم درباره اتفاق‌هاي شرکت عجيبه سانديس

کد خبر: 4320

ايسنا/ به ميان مردم رفتيم تا نظرشان را درباره اتفاقات شرکت عجيبه سانديس بشنويم؛
علي هستم کارگر. به نظرم بايد از شرکت عجيبه حمايت کرد. من خودم نتوانستم از سهام آن بخرم اما يکي از دوستانم به نام ولي کليه‌اش را فروخت و سهامش را خريد و بعد از مدتي فروخت و الان در آلمان در بزرگ‌ترين اقتصاد اروپا زندگي مي‌کند و در فيس‌بوک هم هست با نام ولي مولر.

ثريا هستم از تهران. والا تا حالا اسم عجيبه رو نشنيده بودم ولي مي‌گن شيشليک‌هاش خوبه.
غلام هستم از انباري. مي‌گويند شرکت عجيبه حباب ايجاد کرده است. من خودم وقتي بچه بودم زياد حباب درست مي‌کردم و پدرم هميشه مي‌گفت بچه اين‌قدر حباب درست نکن. خوب نيست. زشت است.

محمد از پايين شهر. وقتي مي‌بينم کسي بدون سرمايه و از هيچ به مدارج بالا مي‌رسد غبطه مي‌خورم. واقعا بايد به شرکت عجيبه لوح افتخار داد. کارآفرين يعني عجيبه.
کيارش هستم از زندان. والا هرچه داشتم فروختم سهام عجيبه خريدم تا بفروشم اما از وقتي اين‌طوري شده کسي سهام را نمي‌خرد و من هم افتاده‌ام زندان. از همين فرصت استفاده مي‌کنم و به خانواده‌ام سلام مي‌کنم و ابراز پشيماني مي‌کنم.

اقتصاددان هستم از دانشگاه. بايد قبول کنيم بخشي از اقتصاد ما بيمار است.
سياستمدار هستم که نمي‌خواهم نامم فاش بشود. اين قضيه کاملا سياسي است. کاملا سياسي. مي‌خواهند دولت قبلي را زمين بزنند.
خانم خانه‌دار هستم ۷۶ ساله. آيا ممکن است آن برنج هم اين‌طوري بشود؟ ما هر ماه از آن برنج مي‌خريم تا برنده بشويم. لطفا راهنمايي کنيد.

سينا از بالاي شهر. منطقه ما پارازيت دارد و کلا بي‌خبريم از وقايع. از مسوولان مي‌خواهيم پارازيت‌ها را از بين ببرند تا بدانيم دنيا دست کيست.

سلام. قاسم هستُم. من افغانم. ضمن تشکر از مهمان‌نوازي شما همين ديشب در تماسي که با کابل داشتم به فاميلمان گفتم که اين‌جا اگر اختلاس نشود و سرمايه حيف و ميل نشود ايراني و افغان مي‌توانند تا ابد کنار هم زندگي کنند. اما دريغ که آن‌جا طالبان، طالب جان مردم‌اند و اين‌جا طالب نان مردم.

باقي بقايتان

نظرات بینندگان

ارسال نظر