صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 1

دوره پنجم و ششم ابتدایی با3 معلم !

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پایه پنجم و ششم ابتدایی سه معلم را خواهند داشت، گفت: تعداد سه معلم برای تربیت بدنی، گروه علوم انسانی و گروه علوم پایه خواهیم داشت.

کد خبر: 41071

خبرگزاری مهر: محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره تامین کمبود معلم برای سال تحصیلی جدید اظهار کرد: بخشی از نیازهای ما از طریق همکارانی که در گذشته از متوسطه اول به دوره ابتدایی وارد شده اند و کماکان خواهند ماند، تامین می شود.

وی افزود: در متوسطه دوم نیز امسال مازاد نیرو داریم که به متوسطه اول منتقل می شوند و نیروهای متوسطه اول در قالب تدریس دروس تخصصی پنجم و ششم وارد این دوره خواهند شد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر معلمی از متوسطه اول و دوم به دوره ابتدایی وارد شود از حقوق و مزایای آن دوره نیز بهره مند خواهد شد.

دیمه ور تصریح کرد: برای پایه پنجم و ششم دوره متوسطه اول ۳ معلم خواهیم داشت که تربیت بدنی، گروه علوم انسانی و گروه علوم پایه را تدریس خواهند داد.

دیمه ور ادامه داد: روز شکوفایی برای دانش آموزان اول ابتدایی یک روز قبل از مهرماه آغاز می شود و تاکنون تعداد ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش آموز ابتدایی در پایگاه ها ثبت نام کرده اند و آغاز سال تحصیلی برای این دانش آموزان اول مهرماه است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: پیش بینی می کنیم حدود ۱ میلیون و ۳۲۰ هزار دانش آموزش برای دوره اول ابتدایی سال تحصیلی ۹۵-۹۴ ثبت نام کرده باشند و به طور کلی ۲۰۰ هزار نفر نیز افزایش دانش آموزش ابتدایی را در سال جدید داشته باشیم.

نظرات بینندگان

  • لبو ی بیدار

    | |

    چرا از متوسطه ی دوم به متوسطه ی اول و از متوسطه ی اول به ابتدایی خواهند امد ؟؟؟؟؟این نظر از کوته فکری صاحبان ان است من فوق لیسانس از دانشگاه دولتی در متوسطه ی اول هستم و هیچ وقت خواهان رفتن به متوسطه ی دوم نبودم و مازاد هم نیستم اما این فکر شما را میدانم و برای شما متاسفم اگر متوسطه ی دومی ها خیلی توانمندند پس باید انها به ابتدایی بروند چون دوره ی ابتدایی به سواد و درایت و ...انها بیشتر از متوسطه ی اول نیاز دارد . شما ابتدایی را نمی خواهید در یابید چون به معلمین ابتدایی مثل بچه ی ابتدایی نگاه میکنید و شاید هم تحقیر امیز تر و این اشتباه شماست و برای خودم متاسفم که مافوقم مثل شما فکر میکند .

ارسال نظر