صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

تصاویر / عجيب ترين «باغ وحش» دنيا

در همه جاي دنيا مردم به باغ وحش مي روند تا با حيوانات روبرو شوند. حيواناتي که شايد بسيار خطرناک باشند يا به سختي بتوان آن ها را در جنگل ها پيدا کرد. هميشه حيوانات درون قفس هاي محکم هستند و مردم به آنان مي نگرند.

کد خبر: 3923

باشگاه خبرنگاران/ در همه جاي دنيا مردم به باغ وحش مي روند تا با حيوانات روبرو شوند. حيواناتي که شايد بسيار خطرناک باشند يا به سختي بتوان آن ها را در جنگل ها پيدا کرد. هميشه حيوانات درون قفس هاي محکم هستند و مردم به آنان مي نگرند.

باغ وحش "له لدو" در شهر "چونگ کينگ" چين واقع شده است که جاي انسان ها و حيوان در آن عوض شده است. در اين باغ وحش عجيب و غريب مردم سوار خودروهاي قفسي شکل مي شوند و به محلي مي روند که حيوانات در آن آزادانه در حرکت هستند.
اين باغ وحش توانسته است با اين متد که انسان ها را زنداني مي کند تماشاگران بيشتري را جذب کند. در حال حاضر بليط هاي اين باغ وحش تا سه ماه آينده فروخته شده است. در طول مسير گاهي ممکن است يک شير به ماشين حمله کند و هيجان گردش را بيشتر کند.

مسئولين باغ وحش ادعا مي کنند اين روش مي تواند هيجان بيشتري را به بازديد از حيوانات بدهد. آن ها مي گويند ماشين ها کاملا محافظت شده اند و حيواني نمي تواند به آن ها آسيب وارد کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر