صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

گزارش «نیویورک پست» از پیست «دیزین»

روزنامه آمریکایی نیویورک پست در شماره دیروز خود با انتشار گزارشی پیست «دیزین» در شمال تهران را به پیست‌های آلپ در اروپا برای اسکی خارجیان در زمستان امسال ترجیح داده است.

کد خبر: 39130

زمان/ روزنامه آمریکایی نیویورک پست در شماره دیروز خود با انتشار گزارشی پیست «دیزین» در شمال تهران را به پیست‌های آلپ در اروپا برای اسکی خارجیان در زمستان امسال ترجیح داده و نوشته است:

پیست اسکی دیزین که از تهران کمتر از ۲ ساعت فاصله دارد، می تواند آلپ دیگری باشد، این قسمت زیبای خاورمیانه یکی از بهترین پیست های اسکی جهان است. این پیست که اسکی در آن از میانه پاییز شروع می شود، سالانه از هزاران نفر میزبانی می کند.

گزارش «نیویورک پست» از پیست «دیزین»

 

 متاسفانه فقط یک شرکت مهاجرتی در آمریکای شمالی وجود دارد که سفر به ایران برای اسکی را برنامه ریزی می‌کند، این شرکت هم فقط یک سال سابقه دارد. 

مدیر عامل این شرکت دراین باره گفت: این سفر برای همه تازگی دارد، تور اسکی به ایران شامل ۴ شب اقامت با قیمتی حدود ۹۵۰ دلار. پ

یست دیزین که از در طراحی و ساخت آن از یک طرح آلمانی استفاده شده است در سال ۱۳۴۸ ساخته شده و یکی از قدیمی ترین پیست های جهان است و چون این پیست در شمال قرار دارد برف‌هایش برای اسکی بسیار مناسب میباشد. هتل ۳ ستاره دیزین که بر پایه مد روز ساخته شده، به همه نیاز‌های اسکی بازان جواب می دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر