صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 1

تصادف بنز 400میلیونی با نیسان+تصاویر

ظاهرا راننده مرسدس بنز با سرعت بسیار زیادی در حدود 130 کیلومتر به این نیسان نزدیک شده است و احتمالا آنقدر دیر متوجه توقف نیسان در حاشیه جاده شده که فرصت کافی برای ترمز گیری یا تغییر مسیر وجود نداشته است.حاصل ماجرا تخریب کامل بخش جلویی این مرسدس بنز 450 میلیون تومانی و تغییر شکل سپر عقب نیسان است که حتی در ناحیه گلگیر و درب قسمت بارگیری هم دچار تغییر شکل نشده است.

کد خبر: 38249

زمان/ نیسان وانت را شاید بتوان رویین تن نامید! ماشینی که زیر وزن هیچ باری خم به ابرو نمی آورد و در سخت ترین شرایط بسیار بیش از ظرفیتش بار حمل می کند، در تصادفات نیز تخریب ناپذیر به نظر می رسد. شاید اگر تصادف نیسان وانت با خودرویی مانند پراید اتفاق می افتاد، سالم ماندن نیسان چندان عجیب به نظر نمی رسید اما چند روز قبل در شیراز تصادفی بسیار شدید بین یک بنز E250 جدید و نیسان وانت روی داد که بازهم در کمال تعجب این نیسان بود که در برابر این آلمانی مدرن با 5 ستاره ایمنی قدرتمند و شکست ناپذیر ظاهر شد. 

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

ظاهرا راننده مرسدس بنز با سرعت بسیار زیادی در حدود 130 کیلومتر به این نیسان نزدیک شده است و احتمالا آنقدر دیر متوجه توقف نیسان در حاشیه جاده شده که فرصت کافی برای ترمز گیری یا تغییر مسیر وجود نداشته است. حاصل ماجرا تخریب کامل بخش جلویی این مرسدس بنز 450 میلیون تومانی و تغییر شکل سپر عقب نیسان است که حتی در ناحیه گلگیر و درب قسمت بارگیری هم دچار تغییر شکل نشده است. 

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

راننده وانت ظاهرا در این تصادف مقصر نبوده و شانس آورده که نباید خسارت صدها میلیونی این مرسدس را پرداخت کند و راننده مرسدس بنز هم شانس آورده که به لطف ایمنی فوق العاده خودرو خود از چنگال مرگی حتمی گریخته است اما می توانید تصور کنید که شاسی وانت نیسان با این میزان مقاومت و استحکام با سایر خودروهای ضعیف،قدیمی و نا ایمن موجود در خیابان های کشورمان چه می کند. 

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

 تصادف عجیب نیسان وانت با بنز E250

 

نظرات بینندگان

  • | |

    عمرا

ارسال نظر