صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

تشکر امدادگران هلال احمر ازانتصاب ضیایی

امدادگران هلال احمر از بابت انتصاب دکترضیایی به سمت رییس این جمعیت، از رییس جمهوری تشکر کردند

کد خبر: 3722

درپی انتصاب دکتر" امیرمحسن ضیایی " به عنوان رییس جمعیت هلال احمر، پنج هزار تن از امدادگران و جوانان داوطلب ، در اقدامی خودجوش و بدون حمایت روسای سازمان های مربوطه، طی نامه ای از رییس جمهوری بابت این انتصاب ، تشکر کردند.

به گزارش زمان در بخشی از این نامه آمده است، مدیریت کلان این مجموعه خدمت رسان (جمعیت هلال احمر) باید برعهده مدیری قرار گیرد که برخوردار از صلاحیت ، شایستگی و احساس مسئولیت باشد که با انتصاب شایسته رییس جمهوری،  این امر مهم محقق شد.

   درمتن این نامه همچنین افزوده شده است: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ، نهادی مردمی ، جهادی و بین المللی است که فارغ از جناح بندی های قومی ، نژادی و دینی،  در شرایط بحرانی به حادثه دیدگان و آسیب زدگان، کمک رسانی می کند و روحیه اعتماد به نفس ، امید و آرامش را به جان های خسته و تن های رنجور از حوادث طبیعی و غیرطبیعی می بخشد و این منطبق بر تعالیم زندگی بخش اسلام رحمانی است لذا این انتصاب شایسته محور در جهت تحقق اهداف مذکور تاثیر گذار است.

   اعضای امدادگر جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر، دکتر"امیرمحسن ضیایی" را  شخصیتی متعهد ، متخصص ، توانمند  و برخوردار از مشی اعتدال و آشنا به مسائل و ماموریت های خطیر جمعیت هلال احمر معرفی کرده اند.

تمام //

نظرات بینندگان

ارسال نظر