صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

توصيه‌هاي زيبايي به مردان ميانسال

کاشت مو: بعد از 50 سالگي اکثر آقايان دچار طاسي مي‌شوند و کاشت مو و انداختن خط رويش مو در افزايش اعتمادبه‌نفس و زيبايي و جواني‌شان موثر است. متخصص مجرب در اين زمينه مي‌تواند حتي با موهاي سفيد، اين خط رويش را ايجاد کند تا ظاهر فرد طبيعي به نظر برسد. برخي از آقايان از داشتن موي سفيد خوششان نمي‌آيد و ترجيح مي‌دهند موهايشان را رنگ کنند اما بنده توصيه مي‌کنم به جاي رنگ مو که ظاهري مصنوعي به فرد مي‌دهد از شامپوهاي رنگ‌کننده مو و رفع‌کننده سفيدي استفاده کنند که ظاهري طبيعي‌تر دارد و موهاي سفيد را خاکستري تيره مي‌کند.

کد خبر: 3191

جام جم/ در اين يادداشت به برخي از اين مشکلات و نحوه رفع آنها اشاره مي‌کنم:

1. کاشت مو: بعد از 50 سالگي اکثر آقايان دچار طاسي مي‌شوند و کاشت مو و انداختن خط رويش مو در افزايش اعتمادبه‌نفس و زيبايي و جواني‌شان موثر است. متخصص مجرب در اين زمينه مي‌تواند حتي با موهاي سفيد، اين خط رويش را ايجاد کند تا ظاهر فرد طبيعي به نظر برسد. برخي از آقايان از داشتن موي سفيد خوششان نمي‌آيد و ترجيح مي‌دهند موهايشان را رنگ کنند اما بنده توصيه مي‌کنم به جاي رنگ مو که ظاهري مصنوعي به فرد مي‌دهد از شامپوهاي رنگ‌کننده مو و رفع‌کننده سفيدي استفاده کنند که ظاهري طبيعي‌تر دارد و موهاي سفيد را خاکستري تيره مي‌کند.

2. رفع افتادگي‌هاي پوستي: به آقاياني که دچار افتادگي پوست و چين چروک شده‌اند، توصيه مي‌شود به کمک روش‌هاي کم‌تهاجمي مثل RF يا تکنيک اولتراسوند جوان‌سازي انجام دهند.

3. استفاده از ضد آفتاب: بسياري از آقايان مي‌گويند فرصت کافي براي رسيدگي به پوستشان را ندارند اما ضدآفتاب يکي از اساسي‌ترين کارهايي است که مي‌تواند جلوي بسياري از سرطان‌هاي پوستي و انواع لک را بگيرد. توصيه مي‌کنيم حتي آقاياني که سن‌شان از 50 سال گذشته‌اند و طاس هستند، روي سرشان هم ضدآفتاب بزنند.

4. مراقبت از خال‌ها و لک‌ها: اگر در کودکي عادت به مصرف ضدآفتاب نداشته‌ايد، امکان بروز ضايعات بدخيم در سنين بالا روي پوست وجود دارد. به همين دليل با مشاهده هر لک يا ضايعه‌اي که به وجود مي‌آيد يا ظاهري غيرطبيعي دارد يا زخم‌هايي که دير خوب مي‌شوند به متخصص مراجعه کنيد.

5. استفاده از مرطوب‌کننده‌ها: با افزايش سن، رطوبت پوست کم و خشک مي‌شود به همين دليل توصيه مي‌شود زمان حمام کردن کوتاه و آب حمام ولرم باشد و حتما داخل حمام تا هنوز پوست مرطوب است از مرطوب‌کننده‌ها استفاده کنيد تا خشکي، باعث اگزما و مشکلات بعدي نشود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر