صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

دستبرد دختر دانشجو به حساب پسر پولدار!

فردی که 18میلیون ریال بصورت غیرمجاز از حساب یک شهروند مشهدی برداشت کرده بود توسط پلیس فتا استان خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

کد خبر: 31708

زمان/  رئیس پلیس فتا خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت مردی جوان و گزارشی مبنی بر برداشت غیر مجاز مبلغ 18 میلیون ریال از حساب بانکی اش موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. 

 

وی افزود: شاکی در تحقیقات اولیه اظهار داشت با وجود این که کارت بانکی خود را به کسی نداده ام ولی متوجه شدم مبلغ 18 میلیون ریال از حسابم برداشت شده است. 

 

سرهنگ"سید محسن عرفانی"افزود: با توجه به اظهارات شاکی کارشناسان پلیس فتا با تحقیقات فنی و پلیسی و همچنین استعلام از مبادی ذیربط توانستند متهم را شناسایی و طی عملیاتی در مشهد دستگیر کنند. 

 

این مقام مسئول انتظامی گفت: متهم که دختر دانشجویی بود ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار داشت: سوار خودرو مالباخته بودم که به بهانه خرید شارژ از ماشین پیاده شدم و طی نقشه از قبل تعیین شده به بهانه این که کارت عابرم قفل شده لحظه ای کارت عابرش را قرض گرفته تا شارژ  تلفن همراه تهیه کنم.  به محض رسیدن به دستگاه خود پرداز علاوه بر خرید شارژ تلفن همراه رمز دوم ایجاد و سایر مشخصات روی کارت یادداشت کردم و با ارائه پرینت حساب و برگردادندن کارت به وی در فرصت مناسبی شهریه دانشگاهم را با رمز دوم برداشت کردم. 

نظرات بینندگان

ارسال نظر