صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

مطالبه حقوق فرهنگیان بخش عمده درخواست استیضاح کنندگان فانی

استیضاح فانی بدور از انگیزه‌های سیاسی است/ مطالبات آموزش و پرورش بر آورده نشده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه درخواست استیضاح فانی در فضایی کاملا منطقی و بدور از انگیزه‌های سیاسی صورت گرفته است، افزود: مطالبه حقوق فرهنگیان بخش عمده درخواست استیضاح کنندگان است.

کد خبر: 31558

 
سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به شکل گیری درخواست استیضاح فانی در فضایی کاملا بدور از انگیزه‌های جناحی و سیاسی اظهار داشت: زمانیکه استیضاح کنندگان از پاسخ های فانی در کمیسیون آموزش و تحقیقات قانع نشدند، استیضاح جدی شد و گرنه هیچ دلیل سلیقه‌ای و فردی در این زمینه دخالت نداشته است.
 
وی افزود: کسی منکر تلاش‌های شبانه روزی فانی در آموزش و پرورش نیست اما علی‌رغم این تلاش‌ها جامعه فرهنگیان کشور معتقد است مطالبات آنها برآورده نشده است. 
 
سلیمی با بیان اینکه پرداختن به مقوله معیشت فرهنگیان و رفع نیازهای آنها ارتباط مستقیم با آموزش و تعلیم فرزندانمان دارد، ادامه داد: همه ما در مقابل جامعه عظیم فرهنگیان مسئولیم و با توجه به اینکه سوال از وزیر بخشی از وظایف نمایندگان به حساب می‌آید، این استیضاح هم تنها در جهت رفع مشکلات موجود این وزارتخانه پیشگیری می‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر