صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

آيا مشترکان اپراتورها جابجا مي‌شوند؟

بعد از تغيير جهش وار قيمت اينترنت اپراتور چند مليتي ام.تي.ان- ايرانسل، مسوولان وزارت ارتباطات و سازمان رگولاتوري پرونده اين ماجرا و فشار کاربران را با دو نظر مختومه کردند.

کد خبر: 3097

موبنا/ نخست اين که ايرانسل بازنده رقابت ميان اپراتورها خواهد شد و دوم اين که اگر کسي تمايل دارد مي‌تواند با توجه به نرخ‌هاي جديد اپراتور خود را عوض کند.
البته بيشتر مشترکان اينترنت اپراتورها را جواناني تشکيل مي‌دهند که به دلايل مختلفي نياز به دسترسي مستمر به اينترنت تلفن‌همراه خود را دارند. از سوي ديگر حالا قيمت اينترنت اپراتورها در برابر اين بخش از مشترکان است.

بر اساس بررسي‌ها همراه‌اول ارزان‌ترين و ايرانسل گران‌ترين اينترنت را به کاربران خود عرضه مي‌کنند. اما بعد از ريختن آب پاکي وزارت ارتباطات روي دست مشترکان که مي‌توانند هر اپراتوري که خواستند انتخاب کنند، بايد ديد آيا تغيير در ميزان مشترکان اپراتورها ايجاد شده يا نه؟
اين قبيل اطلاعات نيز به شکل انحصاري در اختيار خود اپراتورها است و علي‌القاعده هيچ اپراتوري به اين موضوع اعتراف نمي‌کند که تعداد مشترکانش کاهش يافته است. حالا اپراتورها به انواع ترفندها اعلام مي‌کنند مشترکانشان افزايش يافته است، اما کاهش هرگز نه.
در اين ميان اگر اتفاقي رخ داده شايد بد نباشد همراه‌اول گزارشي از تغييرات تعداد مشترکان خود اعلام کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر