صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 2

تشکیل کمیته ویژه‌ «فرهنگیان» درمجلس!

کوچکی‌نژاد در صحن علنی مطرح کرد درخواست تشکیل کمیته ویژه‌ در مجلس برای بررسی مشکلات فرهنگیان نماینده رشت در مجلس خواستار تشکیل کمیته ویژه‌ در مجلس برای بررسی مشکلات فرهنگیان شد.

کد خبر: 24761

سرویس جدید زمان راه اندازی شد؛ لطفا جهت مشاهده کلیک بفرمایید:

آخرین اخبار آموزش و پرورش ، معلمان و فرهنگیان

 

 

به گزارش فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان و در جریان بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس طی سخنانی اظهار داشت: نمایندگان مجلس طی هفته معلم در حوزه‌های انتخابیه‌شان بودند و درد و دل فرهنگیان را از نزدیک شنیدند.خبرگزاری فارس: درخواست تشکیل کمیته ویژه‌ در مجلس برای بررسی مشکلات فرهنگیان

وی افزود: کمیسیون آموزش هم به رئیس مجلس نامه‌ای نوشت و اعلام کرد که دولت چه مشکلاتی را ایجاد کرده است، اینکه دولت می‌خواهد اول مهر سال آینده 1350 میلیارد تومان به حقوق فرهنگیان تحت عنوان رتبه‌بندی افزایش دهد، ابهامات اساسی دارد.

کوچکی‌نژاد تأکید کرد: درخواست فرهنگیان افزایش پایه حقوق آنان است، ما می‌خواهیم کمیته ویژه‌ای تشکیل دهیم تا ببینیم دولت چه برنامه‌ای برای فرهنگیان دارد، ما به عنوان یک فرهنگی نمی‌دانیم نظر دولت چیست و در کمیسیون آموزش هم تاکنون نظرش را اعلام نکرده است.

وی در پایان با بیان اینکه دولت ابهامات فرهنگیان را همچنان افزایش می‌دهد، تأکید کرد: برای بسیاری از مسائل مهم کشور کمیته یا کمیسیون ویژه‌ای در مجلس تشکیل می‌دهیم اما برای حل مشکل فرهنگیان فکری نکرده‌ایم و باید برای حل مشکل آنان و افزایش حقوق‌شان تدبیری بیندیشیم، صرف اعتبارات در آموزش و پرورش را نباید هزینه‌ای تلقی کنیم چون هزینه‌کرد در این وزارتخانه منجر به تشکیل سرمایه انسانی می‌شود.

نظرات بینندگان

 • | |

  شماروبه خداقسم بگیداضافه کاری ماسرایدارهاوخدمتگزارهای بدبخت پرداخت کنند

 • بیدار

  | |

  ما میگوییم الان در حال موتیم احتیاج به درمان عاجل داریم دولت میگوید از مهر رتبه بندی میکنم و خنده دارتر اینکه برای سال 95 هم بودجه گذاشته !!!!!!! و مجلس هم دنبال سودجویی و عدم اجرای همان رتبه بندی سر و دم بریده است !!!!
  خدایا اینان حرف را نمی فهمند پس چگونه باید بگوییم .
  دولت مجلس تا دیر نشده زود باشید من معلم دست از جان شسته تا اخر هستم و به غیر از من و انهایی که معترضن همه ی معلمان ناراضی هستند ناراضی به تمام معنا نقطه قوتی برای این شغل نمانده .اسلام اگر این است کافر باشیم بهتر است !

ارسال نظر