صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

بلاتکلیفی در دانشگاه تهران!

جعفری در گفت‌وگو با تسنیم: وزیر علوم سریعا درباره وضعیت ریاست دانشگاه تهران اقدام کند خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر علوم هر چه سریع‌تر و جدی‌تر درباره وضعیت ریاست دانشگاه تهران اقدام کند.

کد خبر: 2421

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، درباره بلاتکلیفی معرفی رئیس پیشنهادی دانشگاه تهران از سوی وزارت علوم، گفت:به نظر می‌رسد اداره بزرگ‌ترین دانشگاه کشور و مادر دانشگاه‌های کشور با سرپرست دور از تدبیر است.

وی افزود: اگر فرد حاضر شرایط ریاست را دارد به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شود و اگر هم ندارد وزیر علوم کسی را که از مقبولیت برخوردار است را به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به مضرات اداره شدن دانشگاه‌ها از طریق سرپرست، ادامه داد: سرپرست نمی‌تواند برنامه‌ریزی بلندمدت و میان‌مدت داشته باشد. زیرمجموعه هم ممکن است به تصمیمات و فعالیت‌های سرپرست به عنوان فعالیت جدی نگاه نکند.

جعفری تصریح کرد: وزیر علوم هر چه سریع‌تر و جدی‌تر در این زمینه اقدام کند. انتظار است شورای عالی انقلاب فرهنگی نظارت جدی‌تری داشته باشد و این اتفاق سریع‌تر بیفتد.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر