صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

«شيطان» خودزني کرد و کشته شد

مرد تبهکار معروف به «شيطان» که به اتهام سرقت مسلحانه و آزار زنان در زنجان دستگير شده بود، بر اثر خودزني و شدت جراحات روي تخت بيمارستان جان باخت.

کد خبر: 2229

ايسنا/ مرد تبهکار معروف به «شيطان» که به اتهام سرقت مسلحانه و آزار زنان در زنجان دستگير شده بود، بر اثر خودزني و شدت جراحات روي تخت بيمارستان جان باخت.

اوايل آبان امسال چند مرد با حضور در پليس آگاهي شهرستان خرمدره و شهرستان ابهر با طرح شکايتي مدعي شدند، مورد حمله دو مرد مسلح قرار گرفته اند و همه پول، اموال قيمتي و گوشي تلفن همراهشان را با خود برده اند.با تشکيل پرونده قضايي و تحقيقات پليس، هويت آنها به نام هاي اسدالله معروف به شيطان و سعيد مشخص شد.سرانجام کارآگاهان پليس آگاهي زنجان عصر پنجشنبه گذشته مخفيگاه آنها را شناسايي کرده و براي دستگيري دو سارق مسلح راهي آنجا شدند.

اسدالله زماني که خود را در محاصره پليس ديد زن جواني را به گروگان گرفت و تهديد کرد اگر ماموران آنجا را ترک نکنند، گروگان خود را خواهد کشت. کارآگاهان پس از تلاش فراوان زن جوان را از دست وي نجات دادند اما متهم با قمه اي که در دست داشت اقدام به خودزني کرد. همدست وي هم در جريان تعقيب و گريز دستگير شد.

سعيد - متهم - در بازجويي اعتراف کرد وي و همدست زخمي‌اش در سرقت و زورگيري‌هاي خشن در شهرهاي ابهر و خرمدره دست داشته‌اند. در ادامه تحقيقات پليسي معلوم شد اسدالله در چند پرونده آزار و اذيت زنان نيز تحت تعقيب پليس بوده است.

رئيس پليس آگاهي استان زنجان در اين باره به جام جم گفت: مأموران به بازجويي اوليه از او پرداختند که متهم به جرايمش اعتراف کرد.در حالي که تحقيقات ادامه داشت پس از چاپ خبر دستگيري اين دو متهم در روزنامه جام جم، يک زوج که ساکن تهران بودند با حضور در پليس آگاهي از هر دو متهم شکايت کردند.

در تحقيق از آنها مشخص شد اوايل آبان امسال اين زوج در جاده منتهي به استان زنجان براي مدت زماني کوتاه در کنار جاده توقف کردند که همان زمان دو متهم بازداشت شده در حالي که مسلح بودند به سراغشان آمده و پس از شليک به خودرويشان و ايجاد رعب و وحشت براي آنها، دست و پايشان را با طناب بسته و در کنار جاده رهايشان مي کنند و سپس با سرقت مقداري پول و طلاهاي زن جوان که بيش از 15 ميليون تومان ارزش داشته، از محل گريخته اند.

سرهنگ جعفر رحمتي افزود: پس از شکايت اين زوج، راننده تريلري هم با حضور در پليس آگاهي و اعلام شکايتي عنوان کرد او نيز در دام اين دو متهم گرفتار شده و سارقان شبانه با شليک گلوله به خودرويش او را متوقف کرده و پس از محبوس کردن وي درون خودرو، پول و اموالش را دزديده‌اند. با ثبت اين شکايت‌ها، چند نفر ديگر هم با حضور در پليس آگاهي همين دو متهم را به عنوان سارق اموالشان معرفي کردند.

وي يادآور شد: در حالي که تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت، از بيمارستان به پليس اطلاع دادند که اسدالله به علت شدت جراحات جان باخته است.

با مرگ اين متهم شرور، جسد وي با هماهنگي قضايي به پزشکي قانوني منتقل شد و پرونده زندگي او پيش از اين که در دادگاه محاکمه شود بسته شد اما تحقيقات از ديگر همدست وي در پليس آگاهي ادامه دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر