صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

ازدواج عاشقانه با پسري که روز عروسي مرد!+ عکس

يک زوج فليپيني با وجود آگاهي از مرگ زود هنگام مرد با يک ديگر در فاصله چند ساعت قبل از مرگ مرد در يک بيمارستان ازدواج کردند. رودن گو نام اين مرد ۲۹ ساله بود که ماه ها براي ازدواج با عشقش ليزل براي ماه ها برنامه ريزي کرده بود که ناگهان متوجه مي شود مبتلا به سرطان شده است و به زودي جان خود را از دست مي دهد. ولي ليزل با وجود اينکه مي دانست در اين چند روز رودن گو از دنيا مي رود ولي باز تقاضاي او را پذيرفت و در بيمارستان يکي از زيبا ترين و البته درام ترين ازدواج هاي تاريخ را برگزار کردند.

کد خبر: 1898

باشگاه خبرنگاران/ يک زوج فليپيني با وجود آگاهي از مرگ زود هنگام مرد با يک ديگر در فاصله چند ساعت قبل از مرگ مرد در يک بيمارستان ازدواج کردند.
رودن گو نام اين مرد ۲۹ ساله بود که ماه ها براي ازدواج با عشقش ليزل براي ماه ها برنامه ريزي کرده بود که ناگهان متوجه مي شود مبتلا به سرطان شده است و به زودي جان خود را از دست مي دهد.
ولي ليزل با وجود اينکه مي دانست در اين چند روز رودن گو از دنيا مي رود ولي باز تقاضاي او را پذيرفت و در بيمارستان يکي از زيبا ترين و البته درام ترين ازدواج هاي تاريخ را برگزار کردند.

ويدئوي اين عروسي در يوتيوب منتشر شده است و در يک هفته ۴ مليون نفر از آن بازديد کرده اند. اين ويدئو توسط برادر داماد منتشر شده است و از تمام مسئولين بيمارستان هم براي کمک به برگزاري اين عروسي تشکر کرده است.
در حاليکه ۱۰ ساعت از عروسي گذشته بود و مهمانان در حال بازگشت به خانه هايشان بودند داماد به دليل سرطان جان خودش را در مراسم از دست مي دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر