صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

جشنواره مدل موی مردان برگزار می شود

مهدی جمشیدی دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در بخش برترین‌های مدل مو مردانه اظهار داشت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی به مدل‌های اصیل ایرانی ـ اسلامی، قانون مد و لباس توسط مجلس مصوب شده بود و طی چند سال اخیر به اجرای معاونت هنری وزارت ارشاد در آمده است.

کد خبر: 1886

مهدی جمشیدی دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در بخش برترین‌های مدل مو مردانه  اظهار داشت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی به مدل‌های اصیل ایرانی ـ اسلامی، قانون مد و لباس توسط مجلس مصوب شده بود و طی چند سال اخیر به اجرای معاونت هنری وزارت ارشاد در آمده است.

به گزارش فارس وی در رابطه با لزوم برگزاری چنین جشنواره‌ای ادامه داد: تاکنون ما مدلی برای جوانان ترسیم نکرده‌ایم و در راستای فرهنگ‌سازی بین جوانان و جامعه و توجه به سبک زندگی برگزاری این جشنواره را دنبال کردیم. نخستین جشنواره هنر دهم امسال در بخش برترین های مدل مو مردانه در شهر تهران امسال برگزار می‌شود و در سال‌های بعدی به صورت کشوری و بین المللی برگزار خواهد شد.

جمشیدی یادآور شد: ضمن اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف تهران و همچنین پلیس اماکن از این طرح پشتیبانی می‌کنند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه در هفته پایانی فراخوان جشنواره قرار داریم، ثبت نام و ارائه آثار تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه دهم دی ماه است و این مهلت قابل تمدید نیست.

دبیر نخستین جشنواره هنر دهم در خصوص بررسی آثار و مدل‌های ارسالی آرایشگران گفت: از روز شنبه سیزدهم دی ماه تمام مدل‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره بررسی و پس از کد گذاری توسط کمیته داوران جشنواره امتیاز دهی خواهد شد.

وی در خصوص مدل‌های ارسالی به جشنواره، افزود: پس از امتیاز دهی کمیته داوران بر اساس شاخص‌های تعیین شده، مدل‌های برتر معرفی و بر اساس زمان‌بندی در نظر گرفته شده، به آتلیه معرفی و تصویر آنان طبق تیپ بندی مشخص گرفته خواهد شد.

جمشیدی در پایان گفت: قرار است در اوایل اسفند ماه و در جشن بزرگ آرایشگران تهران، از اولین ژورنال رسمی هنر دهم، برترین های مدل مو مردانه رونمایی شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر