صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

خط قرمز نیروی انتظامی در جزیره کیش

فرمانده نیروی انتظامی جزیره کیش گفت: امنیت اخلاقی وبحث عفاف وحجاب خط قرمز ما در جزیره کیش است.

کد خبر: 17292

خبرگزاری مهر: سرهنگ ستاد حسین دهکی عصر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: جزیره کیش از حساسیت خاص خودش به عنوان یک منطقه گردشگری و تجارتی در کشور مطرح است و مسائل امنیتی، اخلاقی و بحث عفاف وحجاب خط قرمز ما در این جزیره است.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش اظهارداشت: در چهارشنبه آخر سال با هنجار شکنان در بحث امنیت، آرامش و آسایش کیشوندان و گردشگران برخورد قاطعانه می کنیم، زیرا اولویت ما در نیروی انتظامی کیش رضایتمندی مردم است.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش  بیان داشت: در آینده برنامه داریم برخی فعالیتهای نیروی انتظامی جزیره کیش با سیستم الکترونیک انجام شود و با این طرح خیلی از نیروها در واقع به سرپنجه های اصلی نیروی انتظامی انتقال پیدا خواهند کرد. اما با مشکل کمبود دوربین و نبود مانیتورینگ رو به رو هستیم و در حال حاضر مانند قدیم نیرو های گشت در سطح جزیره تردد میکنند اما هیچگاه مسائل امنیتی در جزیره کیش از دست مان خارج نمی شود.

این مقام انتظامی در جزیره کیش سال ۱۳٩۳ را سال آموزش دانست و افزود: در تمامی زمینه ها وحوزه های مختلف  ما آموزش چهره به چهره و فشار آموزشی همراه با کنترل و نظارت بیشتری انجام شده است و تمامی همکاران ما در نیروی انتظامی تلاش می کنند که حداقل پرونده در موارد مختلف و حجاب بانوان برای رفتن به دادگستری کیش تشکیل شود و بیشتر با تذکرات لازم حل شود.

حجت الاسلام رجبی رئیس دایره عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ویژه کیش در ادامه این نشست طی سخنانی گفت: در آموزه های دینی آمده است که قلم مسئولیت خطیری دارد و انتظار داریم خبرنگاران رسانه  حرف های مردم را به نیروی انتظامی منتقل کنند.

وی افزود:ما تمام فعالیت های خبرنگاران را در جزیره کیش رصد می کنیم و احترام به مردم نیز از دغدغه های اصلی ما است و موافق نیستیم که افراد به کلانتری ها بیایند.

حجت الاسلام  رجبی تصریح کرد: در حوزه فرهنگی و تربیتی و دینی، نیروی انتظامی در خط مقدم قرار دارد و وظیفه پلیس حفظ ارزش ها و دفاع از آرامش مردم است.

سرگرد شعبانیان معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی  با بیان اینکه نیروی انتظامی به رسانه ها ایمان دارد در ارتباط با نخستین جشنواره رسانه ، نظم وامنیت عمومی  گفت: در دستور کار نیروی انتظامی آمده بود تا همه استانها این جشنواره را خودشان برگزار کنند و ما امسال تصمیم گرفتیم بخاطر حجم و فعالیت خوب و گسترده خبرنگاران در کیش  آثار خبرنگاران کیش را به جشنواره امسال بفرستیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر