صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

هزينه تلفن پرمصرف‌ها گران‌تر مي‌شود

مديرعامل مخابرات ايران گفت: در پيشنهاد تغيير تعرفه‌ها، تعرفه‌ پايه ثابت خواهد ماند و بسته‌هاي مخابراتي در دو نوع داخل و خارج شبکه با قيمت بيشتري نسبت به تعرفه پايه به گونه‌اي ارائه مي‌شود که کساني که استفاده بيشتري از خدمات مخابراتي دارند هزينه بيشتري بدهند.

کد خبر: 1718

آي تي آناليز/ مديرعامل مخابرات ايران گفت: در پيشنهاد تغيير تعرفه‌ها، تعرفه‌ پايه ثابت خواهد ماند و بسته‌هاي مخابراتي در دو نوع داخل و خارج شبکه با قيمت بيشتري نسبت به تعرفه پايه به گونه‌اي ارائه مي‌شود که کساني که استفاده بيشتري از خدمات مخابراتي دارند هزينه بيشتري بدهند.
کاظم ابراهيمي صدرآبادي در گفت‌وگو با فارس در خصوص پيشنهاد مخابرات براي افزايش تعرفه مکالمات تلفن ثابت با پايان اجراي طرح همکدي در سراسر کشور، اظهار داشت: اين پيشنهاد قرار است پس از کارکارشناسي به وزارت ارتباطات اعلام شود.
مديرعامل شرکت مخابرات ايران با بيان اينکه هنوز پيشنهاد و نحوه تغيير تعرفه‌ها نهايي نشده، گفت: در حالت کلي در تغيير تعرفه‌ها به گونه‌اي رفتار خواهيم کرد که فشار کمتري به بخش روستايي و کم درآمد وارد شود.
وي ادامه داد: احتمالا در پيشنهاد تغيير تعرفه‌ها، تعرفه‌ پايه را ثابت نگاه خواهيم داشت و تعرفه‌ها را به گونه‌اي تنظيم خواهيم کرد که آنها که استفاده بيشتري از خدمات مخابراتي دارند هزينه بيشتر و آنها که استفاده کمتري دارند هزينه کمتر بپردازند.
ابراهيمي اضافه کرد: براي اين کار مديريت هزينه‌ها با ارائه بسته‌هاي مخابراتي انجام خواهد شد، به اين صورت که بسته‌ها نسبت به تعرفه پايه قيمت بيشتري داشته باشند.
مديرعامل شرکت مخابرات ايران تصريح کرد: بسته هاي متفاوتي مي‌تواند تعريف شود، از جمله بسته داخل شبکه مانند تماس ثابت، تماس سيار و ديتاي داخل شبکه و بسته خارج شبکه مانند تماس ثابت، تماس سيار ساير اپراتورها و ديتاي ساير PAP‌ها.

نظرات بینندگان

ارسال نظر