صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 2

درباره قرارداد جدید بیمه طلایی «فرهنگیان»

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بیمه آتیه سازان حافظ یکی از گزینه‌های بیمه‌ای آموزش و پرورش خواهد بود، گفت: امیدواریم تا پایان فروردین ماه شرکت بیمه گذار جدید فرهنگیان مشخص شود.

کد خبر: 17059

فرشید سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگویی، با اشاره به ارائه ۴ بسته بیمه‌ای به فرهنگیان، اظهار کرد: چهار بسته بیمه‌ای مختلف را برای فرهنگیان پیش بینی کرده که طی بخشنامه‌ای این ۴ پیشنهاد بیمه‌ای به نظرسنجی معلمان می‌گذاریم و هر بسته‌ای که مورد اقبال عموم بود ملاک عمل ما قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از گزینه‌های بیمه‌ای برای سال آینده بیمه آتیه سازان حافظ خواهد بود، افزود: پس از آنکه از شرکت‌های مختلف استعلام قیمت کردیم هر شرکتی که مناسب‌ترین قیمت و خدمات را بتواند ارائه دهد در گزینه‌های ما خواهد بود.

سیاری ادامه داد: در حال حاضر با شرکت بیمه گذار فعلی تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۴ قرارداد داریم اما زودتر به استقبال انتخاب شرکت رفته و امیدواریم تا پایان فروردین ماه شرکت بیمه گذار جدید برای بیمه طلایی فرهنگیان مشخص شود.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: همکاری خوبی در سال ۹۳ با شرکت آتیه سازان حافظ داشته به طوری که در حال حاضر میانگین پرداخت‌ها به حدود ۱۰ روز رسیده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه زنان سرپرست خانوار در دریافت تسهیلات وام بانک ملی در اولویت هستند گفت: براساس بخشنامه‌ای که به ادارات کل و مناطق آموزش و پرورش فرستادیم زنان سرپرست خانوار در دریافت تسهیلات وام ۵ میلیون تومانی بانک ملی که به ۲۵۰ هزار نفر اختصاص می‌یابد در اولویت قرار دارند؛البته این وظیفه ادارات کل و مناطق است که این اولویت را رعایت کنند.

مرجع : باشگاه خبرنگاران

نظرات بینندگان

  • | |

    اول اداره ایا برداشتن من سرپرستم کی به من وام دادن

  • | |

    بیمه آتیه سازان بیمه ای نا کارآمد است

ارسال نظر