صفحه نخست >> اجتماعی تعداد نظرات: 0

جنايت وحشتناک دختر 17 ساله همه را شوکه کرد

يک دختر نوجوان 17 ساله که به خاطر سقط شدن فرزند خودش دچار بيماري رواني شده بود، برنامه ريزي مي‌کند تا زني را که 8 ماهه باردار است با فريب به خانه اش دعوت کند و سپس او را به طرز وحشتناکي کشته و رحم او پاره مي کند تا نوزادش را براي خودش نگه دارد.

کد خبر: 1699

خبرگزاري دانشجو/ يک دختر نوجوان 17 ساله که به خاطر سقط شدن فرزند خودش دچار بيماري رواني شده بود، برنامه ريزي مي‌کند تا زني را که 8 ماهه باردار است با فريب به خانه اش دعوت کند و سپس او را به طرز وحشتناکي کشته و رحم او پاره مي کند تا نوزادش را براي خودش نگه دارد.

" گوادالوپ ساليناس هرناندز " يک دختر 17 ساله مکزيکي به قتل وحشتناک يک زن باردار 8 ماهه به نام " ناتالي کارتاس لئون " 20 ساله که قصد داشت تا مقداري لوازم کودک براي نوزادش تهيه کند و از طريق شبکه فيس بوک با يکديگر آشنا شده بودند ، اعتراف کرد.

زماني که زن باردار 20 ساله ، خانم " لئون" به خانه دختر نوجوان مي آيد تا با او از نزديک ملاقات کند ، جلوي درب ورودي ضربه محکمي به سرش توسط " هرناندز " وارد مي شود و وقتي که از هوش مي‌رود، در نتيجه ضربات ممتد چاقو توسط " هرناندز " جان خود را از دست مي دهد.

زماني که زن باردار مي ميرد ،" هرناندز" 17 ساله شکم زن بيگناه را پاره مي کند و نوزاد را از رحم او بيرون مي آورد تا بچه را براي خودش نگه دارد.


دو روز بعد دختر نوجوان به بيمارستان مي رود و ادعا ميکند نوزادش مرده به دنيا آمده است اما پزشکان به سرعت کشف کردند که آن دختر مادر بچه نيست چرا که علائم نشان مي داد نوزاد در يک رحم مرده خفه شده است.

جسد ناقص و پاره پاره شده مادرجوان خانم " لئون" در خانه اين قاتل17 ساله در شمال شرق مکزيک توسط پليس پيدا شد.

پليس کشف کرد که اين دختر نوجوان بعد از يک رابطه نامشروع باردار مي شود اما نوزاد او در شکمش سقط مي شود و بعد از ان دختر نوجوان به بيماري افسردگي مبتلا مي شود و همين بيماري رواني او را مجبور کرد تا برنامه ريزي کند براي اينکه نوزاد ديگري را به جاي فرزند خودش به هر قيمتي تصاحب کند.

گفتني است: دادگاه پس از بررسي، زن 17 ساله را به دليل افسردگي تبرئه و به مرکز بازپروري بيماران رواني فرستاد، البته بسياري از همسايگان و آشنايان اين زن جنايتکار معتقد هستند که راي دادگاه به دليل ثروت اين زن جوان است تا با ديوانه خواندن قاتل 17 ساله اموالش را به نفع دولت مصادره کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر